I-BS.pl podejmuje współpracę z Politechniką Rzeszowską!

I-BS.pl podejmuje współpracę z Politechniką Rzeszowską!

Popularyzacja kierunku studiów o specjalności informatycznej oraz zachęcenie młodzieży do rozwoju w kierunku technologii informatycznych to główne cele spotkania, które odbyło się 27 kwietnia 2017r w auli  Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Na zaproszeni władz zamiejscowego wydziału Politechniki Rzeszowskiej przedstawiliśmy profil działania I-BS.pl, argumentowaliśmy  dlaczego warto rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w kierunku inżynierii oprogramowania. Zachęcaliśmy uczniów szkół średnich, a także studentów do nauki  informatyki i  języków programowania. Nasza firma będzie brać aktywny udział w kształceniu młodzieży. W ramach współpracy z Politechniką Rzeszowską studenci będą mogli odbyć praktyki zawodowe w jednym z naszych działów. W toku studiów planujemy także prowadzić  dodatkowe zajęcia z udziałem naszych specjalistów, którzy będą zdradzać młodzieży techniki i tajniki pracy programisty oraz możliwości z nią związane. A możliwości są ogromne!

Zachęcamy wszystkich entuzjastów programowania do podjęcia studiów na Politechnice Rzeszowskiej, a także do nawiązania współpracy z I-BS.pl