Dzierżawa Samsung SMART Signage dla Twojego Banku

Dzierżawa Samsung SMART Signage dla Twojego Banku

Pakiet monitorów zawiera:
Monitor 32” SAMSUNG DM32E – 1szt.

Monitor 10” SAMSUNG DB10D – 3szt.

Niezawodność i funkcjonalność

System Digital Signage oferuje szereg profesjonalnych funkcji, dzięki którym łatwo spełnisz wiele potrzeb klientów. Mniejsze ekrany zapewniają bardziej indywidualne podejście do klienta i bliższe mu doświadczenia. Ponadto wyświetlacze oferują wysoką niezawodność, możliwość pracy w wymiarze 16 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu oraz dwuletnią gwarancję.

Zaawansowane narzędzia, szablony i intuicyjny interfejs

Zaprojektowany od podstaw interfejs głównego ekranu ułatwia dostęp do najważniejszych funkcji i zakładek menu. Jeszcze więcej czasu i energii zaoszczędzisz korzystając ze stu różnych schematów do przygotowywania treści, stworzonych z myślą o wielu branżach.

Ekonomiczne rozwiązanie dla sektora bankowego

Choć małe i średnie firmy oraz właściciele małych lub domowych biur mogą nie mieć takich samych potrzeb jak większe sklepy, korporacje czy banki to każdy doceni wygodę i efektywność sprawnego zarządzania zawartością, które nie wymaga dodatkowego sprzętu.

Ekran na salę operacyjną

Ekran 32” DBE z rodziny Smart Signage firmy Samsung wnosi nową jakość i daje większe możliwości prezentacji produktów i usług. To twój dodatkowy pracownik który pracuje na twoją korzyść nie pobierając pensji. Wysoka rozdzielczość i jakość ekranu sprawia, że prezentowanie materiałów jest przyjazne użytkownikowi i jasne w przekazie. Sprzyja to zwiększaniu zainteresowania klientów, które przekłada się na wzrost przychodów. Ekran DBE działa bez komputera. Czas pracy 24h / 7 dni w tygodniu.

Korzyści dzierżawy

  • Kontrola kosztów,
  • Łatwe budżetowanie,
  • Finansowanie z bieżących środków obrotowych,
  • Gwarancja serwisu,
  • Najnowsze technologie.

Okres dzierżawy 24 miesiące: Opłata miesięczna: 260,00 zł netto