Przenośne systemy solarne

Przenośne systemy solarne

Nowoczesne, przenośne systemy solarne to doskonałe rozwiązanie np. na podróż autem, wyprawę w góry, rejs żaglówką i wiele innych. Wszędzie tam gdzie potrzebujesz!

Przykładowe zestawy

GUARDIAN 12V kontroler ładowania akumulatorów 12V z panelem słonecznym NOMAD 13

GUARDIAN 12V jest elementem łączącym panel słoneczny z twoim 12V akumulatorem kwasowo-ołowiowym, aby monitorować ładowanie akumulatora. Możesz teraz przedłużyć życie swojego 12V akumulatora i sprawić, że w każdej chwili będzie gotowy do pracy. Idealny do motocykli, quadów, skuterów, ciągników, samochodów itp.

Co możesz naładować za pomocą panelu solarnego NOMAD 13?NOMAD 13 umożliwia ładowanie urządzeń zasilanych przez USB oraz 12 V np. telefony komórkowe, smart fony, GPS lub odtwarzacze MP3. Istnieje możliwość korzystania jednocześnie z portów USB i 12 V do ładowania urządzeń.

CECHY PRODUKTU:

 

 • NOMAD 13 to potężny panel słoneczny, który pozwala na ładowanie przenośnych urządzeń zasilanych przez USB oraz 12 V.
 • Wykorzystaj energię słoneczną, aby Twój smartfon lub GPS był cały czas naładowany.
 • NOMAD 13 jest bardzo łatwy w użyciu. Teraz możesz wykorzystać energię słoneczną z urządzeniami zasilanymi przez USB oraz 12 V.
 • Składana, wytrzymała konstrukcja panelu jest odporna na warunki atmosferyczne.
GUARDIAN 12V kontroler ładowania akumulatorów 12V z panelem słonecznym NOMAD 13

SHERPA 50 POWER umożliwia ładowanie urządzeń zasilanych przez USB, 12 V oraz urządzeń zasilanych prądem zmiennym. SHERPA 50 POWER doskonale nadaje się do ładowania tabletów, laptopów, smartfonów, odtwarzaczy MP3, aparatów cyfrowych i wielu innych…

CECHY PRODUKTU:

SHERPA 50 POWER to ultra-przenośne źródło zasilania do Twojego laptopa lub tabletu, gdziekolwiek byś nie był. SHERPA 50 POWER to przenośna ładowarka, którą dzięki swojej niewielkiej wadze łatwo ją spakować do plecaka lub walizki. W trakcie podróży możesz ją szybko naładować zasilaczem sieciowym, samochodowym lub panelem słonecznym (sprzedawany oddzielnie).

 • Przedłuża pracę laptopa na bateriach o 2 godziny lub ​​nawet więcej.
 • Sherpa 50 jest łatwa do spakowania, waży mniej niż butelka wody.
 • Czas ładowania Sherpa 50 panelem solarnym to około 6 godzin. Możesz ją naładować w dowolnym miejscu i czasie.

NOMAD 13 to potężny panel słoneczny, który pozwala na ładowanie przenośnych urządzeń zasilanych przez USB oraz 12 V.

 • Wykorzystaj energię słoneczną, aby Twój smartfon lub GPS był cały czas naładowany.
 • NOMAD 13 jest bardzo łatwy w użyciu. Teraz możesz wykorzystać energię słoneczną z urządzeniami zasilanymi przez USB oraz 12 V.
 • Możesz zgromadzić 13 watów energii słonecznej. Składana, wytrzymała konstrukcja panelu jest odporna na warunki atmosferyczne.
Zestaw słoneczny do ładowania Guide 10 Plus

GUIDE 10 PLUS umożliwia ładowanie większości mniejszych urządzeń zasilanych przez USB lub bateriami AA / AAA. Doskonale nadaje się do ładowania telefonów komórkowych, smartfonów, odtwarzaczy MP3, aparatów cyfrowych i wielu innych…

Co możesz naładować za pomocą panelu solarnego NOMAD 7?NOMAD 7 umożliwia ładowanie urządzeń zasilanych przez USB oraz 12 V np. telefony komórkowe, smart fony, GPS lub odtwarzacze MP3. Istnieje możliwość korzystania jednocześnie z portów USB i 12 V do ładowania urządzeń.

CECHY PRODUKTU:

Naładuj akumulatory AA / AAA za pomocą energii słonecznej lub poprzez dowolny port USB. GUIDE 10 PLUS dostarczy w awaryjnej sytuacji energii dla Twojego telefonu, odtwarzacza MP3, urządzenia GPS lub w razie potrzeby doładuje tablet.

 • Naładuj smartfona w 1 godzinę.
 • Wbudowana latarka LED działa przez ponad 150 godzin.
 • Naładuj wymienne akumulatory AA / AAA za pomocą energii słonecznej lub poprzez port USB.
 • NOMAD 7 to potężny panel słoneczny, który pozwala na ładowanie przenośnych urządzeń zasilanych przez USB oraz 12 V.
 • Naładuj swój telefon komórkowy za pomocą energii słonecznej w 1-2 godziny.
 • NOMAD 7 jest bardzo łatwy w użyciu. Teraz możesz wykorzystać energię słoneczną z urządzeniami zasilanymi przez USB oraz 12 V.
 • Możesz zgromadzić 7 watów energii słonecznej. Składana, wytrzymała konstrukcja panelu jest odporna na warunki atmosferyczne.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą biznesowym

Jarosław Siepetowski 

tel. 600 364 650 

e-mail: j.siepetowski@i-bs.pl