Grudniowa promocja PC Esprimo!

Share on facebook
Share on linkedin

Przedstawiamy ofertę dedykowaną dla naszych Klientów, dotyczącą stacji roboczej Fujitsu Esprimo PC D738 w bardzo korzystnej cenie!

Komputer wyposażony jest w wydajny procesor ósmej generacji, 16 GB wydajnej pamięci operacyjnej, szybki dysk SSD oraz Windows 10 PRO. Całość umieszczono w niewielkiej, stylowej obudowie z zainstalowanym napędem optycznym.

Sprawdzi się w każdym biurze!

Kompaktowy desktop biurowy Fujitsu ESPRIMO D738, główne zalety:

Pamięć 16 GB RAM - Wysoki komfort pracy

Zapewnia wysoką wydajność komputera oraz płynność działania programów i aplikacji. W stacji zastosowano 16 GB pamięci RAM o wysokim takowaniu 2666 MHz.

Dysk 512 SSD

Dysk SSD gwarantuje szybkie działanie, cichą pracę, a także niską awaryjność w porównaniu z dyskami HDD. Przestrzeń dyskowa jest duża, ale w razie konieczności można ją powiększyć.

Windows 10 PRO

Komputery z tym systemem zapewniają pełną funkcjonalność oraz funkcje dla najbardziej wymagających użytkowników.

Niewielkie rozmiary i stylowa obudowa desktopa Fujitsu ESPRIMO D738 pasują do każdego biura

Wystarczająca do codziennej pracy wydajność, pozwoli na obsługę nawet najbardziej skomplikowanych projektów, a tym samym na sprawne realizowanie założonych celów. W efekcie poprawisz swoją efektywność, a dzięki energooszczędnym podzespołom wprowadzisz do firmy trochę oszczędności.

Procesor Intel Core i3 8-ej generacji

Procesor Intel Core i3 ósmej generacji dostarcza moc niezbędną do płynnej pracy wielozadaniowej. Uruchom aplikacje biurowe i serwis muzyczny, korzystaj z poczty e-mail, oglądaj filmy w wysokiej rozdzielczości. Wszystko przy zachowaniu wysokiej wydajności oraz szybkiej obsługi zadań. Dzięki inteligentnym technologiom Intel CPU potrafi bezbłędnie określić zapotrzebowanie systemowe aplikacji i zarezerwować je z wyprzedzeniem. Tym sposobem wszystko odbywa się szybciej i sprawniej. Mało tego, jednostka odznacza się niskim zapotrzebowaniem na energię, pracując zaskakująco długo na zasilaniu bateryjnym.

Układ graficzny Intel® UHD Graphics

Zobacz doskonały obraz, dzięki Intel UHD Graphics. Oglądaj filmy w porywającej jakości 4K, wyświetlając je na zewnętrznym ekranie. Edytuj zdjęcia i wideo przy użyciu profesjonalnych narzędzi, graj w gry, korzystaj z zaawansowanych technologii obrazu Intel. Zyskaj wydajność, jakiej potrzebujesz do pracy w lekkiej i mobilnej formie notebooka.

Gwarancja 5 lat - NEXT BUSINESS DAY

Promocja trwa do 31 grudnia.

Najnowsze aktualności

Polub nas na FB!

Skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Anna Gawrońska

e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

tel. kom. 532 748 240

Zapisz się do Newslettera!