loader image

Pomóż Klientom zostać w domu – z bankowością elektroniczną EBO bankują bezpiecznie!

Share on facebook
Share on linkedin

Od 25 marca będzie obowiązywał w Polsce zakaz przemieszczania się w związku z pandemią COVID 19. Stan ten ma na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa. Będą obowiązywały 3 wyjątki: droga z pracy i do domu, wolontariat w walce z koronowirusem i wykonanie niezbędnych czynności życiowych.

Jako Bank, mogą Państwo wspomóc swoich Klientów w ochronie zdrowia upraszczając procedury związane z uruchomieniem bankowości EBO, tak by można było rozpocząć korzystanie z usług online bez konieczności wychodzenia z domu. Mając na uwadze zdrowie pracowników Banku oraz Klientów apelujemy aby uruchomienie dostępu mogło odbyć się zdalnie.

Dzięki uproszczonym procedurom Klient uruchomi bankowość i zyska możliwość realizacji podstawowych usług przez cała dobę. Nie będzie musiał udawać się do banku, na pocztę lub po zakupy. Będzie mógł zapłacić rachunki online i zrobić zakupy przez Internet.

I-BS.PL oferuje kompletny zestaw bezpiecznych narzędzi umożliwiających wykonywanie tych działań za pomocą komputera lub smartfona – EBO RWD, EBO Mobile oraz EBO Token PRO.

Jesteśmy, także gotowi wspomóc Państwa w działaniach marketingowych związanych z proponowaniem uruchomienia EBO u Klientów – możemy dostarczyć banery reklamowe na stronę i profil FB.

#zostańwdomu – Dołącz do akcji i pomóż swoim Klientom zostać w domu!

Z EBO można wykonać :

  • przelewy natychmiastowe ( Express Elixir, BlueCash, Sorbnet online)
  • przelewy internetowe ( Paybynet)
  • doładowania telefonu
    wypełnić i złożyć wnioski 300+, 500+
  • zlecenia stałe
  • wykonywać bezpieczne płatności kartą
  • zapłacić rachunki
  • załatwić część spraw urzędowych.

Najnowsze aktualności

Polub nas na FB!

Skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Anna Gawrońska

e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

tel. kom. 532 748 240

Zapisz się do Newslettera!