ibsenergia.pl
STRONG-PC podczas XIII Konferencji I-BS.PL

STRONG-PC podczas XIII Konferencji I-BS.PL

W związku z XIII Konferencją I-BS.PL przedstawiamy podsumowanie i przekazujemy podziękowania i garść informacji od naszych partnerów. W tym tygodniu STRONG-PC

STRONG-PC, to firma z siedzibą w Tarnowskich Górach zajmuje się dostarczaniem usług telekomunikacyjnych i internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem!

Szanowni Państwo,

W imieniu firmy STRONG-PC dziękuję za udział w XIII Konferencji I-BS.pl oraz za liczne przybycie na naszą prezentację. Przeglądając ankiety dotyczące systemu telekomunikacyjnego, wielu uczestników wskazało brak nagrywania rozmów w aktualnym systemie oraz kolejkowania połączeń przychodzących.

Wirtualna centrala - możliwości:

 • IVR (Interactive Voice Response) z funkcją czasowych komunikatów – interaktywna obsługa Klienta.
 • Powitanie na linii (DISA) – usługa zapowiedzi głosowej.
 • Nagrywanie rozmów połączeń przychodzących i wychodzących.
 • Music on Hold.
 • Usługa nie przeszkadzać (DnD).
 • Elastyczność - w każdej chwili można dołożyć dowolną ilość telefonów.
 • Fax2mail.
 • I wiele innych.

Po prezentacji STRONG-PC pojawiło się dużo pytań dotyczących aktualnie posiadanych numerów. W tym miejscu chciałbym nadmienić, że numery te nie zostaną wypowiedziane/utracone, natomiast przeniesione będą do usługi Wirtualnej Centrali.

Nie tracą Państwo aktualnych numerów a co za tym idzie, kontakt z klientem pozostaje bez zmian.

Koszt takiej centrali do 100 numerów to 500 zł miesięcznie.

Zyskują Państwo gigantyczne możliwości i przy okazji oszczędności:

 • Łącze telekomunikacyjne oraz wszystkie aktualne linie telefoniczne przechodzą do jednej centrali,
 • Mniejsze koszty nawet o 80%,
 • Nagrywanie,
 • IVR.

Duże zainteresowanie wzbudziły również słuchawki firmy Plantronicsa. Słuchawki można wypożyczyć na testy. Oferta wypożyczenia dotyczy również telefonów Yealink'a. Produkty STRONG-PC testuje aktualnie I-BS.PL.

VOYAGER FOCUS UC B825 – Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth USB

▪ podłączenie: komputer, telefon komórkowy, tablet,
▪ słuchawka na dwoje uszu z pałąkiem na głowę, skóropodobne gąbki ▪ waga: 155 g ▪ do 12 h rozmów, do 15 h słuchania muzyki ▪ do 45 m bezprzewodowego zasięgu ▪ mikrofon z redukcją szumów otoczenia ▪ Acitve Noise Canceling - redukcja hałasów z zewnątrz ▪ Smart Sensor pozwala odbierać połączenia poprzez założenie słuchawki ▪ Dynamiczny Alert Mute informujący o wyciszeniu mikrofonu ▪ SoundGuard® DIGITAL™ - chroni słuch przed dźwiękami powyżej 118 dBA, nagłymi skokami głośności oraz ogranicza średnią dzienną ekspozycję na dźwięk do 80 lub 85 dBA Ładowarka na biurko i ochronny pokrowiec w zestawie. VOYAGER FOCUS UC B825-M – wersja certyfikowana do Microsoft Skype for Business i zoptymalizowana do Microsoft Lync

BLACKWIRE® 3225 - Pzewodowy zestaw słuchawkowy USB i jack 3,5mm

▪ podłączenie: komputer, telefon komórkowy, tablet ▪ jack 3,5mm + do wyboru USB typu A i typu C ▪ słuchawka na dwoje uszu z pałąkiem na głowę, skóropodobne gąbki ▪ waga: 121 g ▪ zintegrowane przyciski odbioru i zakończenia rozmowy, regulacji głośności oraz wyciszenia na kablu ▪ mikrofon z redukcją szumów otoczenia ▪ SoundGuard® - chroni słuch przez dźwiękami powyżej 118 dBA Ochronny pokrowiec w komplecie BLACKWIRE® 325.1-M – wersja certyfikowana do Microsoft Skype for Business i zoptymalizowana do Microsoft Lync

ENTERA HW111N – Przewodowa słuchawka do biur i call center

▪ podłączenie: komputer, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, tablet ▪ słuchawka na jedno ucho ▪ piankowe gąbki ▪ waga: 60 g ▪ szerokopasmowy dźwięk ▪ mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia do 65% ▪ SoundGuard® - ochroni słuch przez dźwiękami powyżej 118 dBA ▪ zakończenie szybkozłączką (QD – Quick Disconnect) Słuchawki zakończone szybkozłączką wymagają kabla przyłączeniowego

Zapraszam także do kontaktu tych z Państwa, którzy posiadają już centralę hybrydową z VoIP oraz łącze od innego operatora w technologii VoIP – być może uda nam się zaoferować korzystniejsze warunki.

Jeśli chcieliby się Państwo spotkać i porozmawiać na temat oferty i możliwych rozwiązań dla Banku chętnie przyjedziemy, sprawdzimy i zrobimy co w naszej mocy aby ulepszyć infrastrukturę telekomunikacyjną oraz obniżyć koszty.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 667 587 586, e-mail: Blazej.Spyra@strong-pc.com