ibsenergia.pl
Tylko do końca roku najlepsze ceny – Serwery FUJITSU

Tylko do końca roku najlepsze ceny – Serwery FUJITSU

Solidne i ekonomiczne serwery

Sprawdź naszą ofertę!

Doskonałe dla małych i średnich firm oraz dla oddziałów większych przedsiębiorstw — systemy wieżowe FUJITSU PRIMERGY TX to solidne, ekonomiczne i niezawodne serwery. Serwery Fujitsu PRIMERGY cechują się istotnymi rozwiązaniami praktycznymi: optymalizacji do pracy z zadaniami wirtualizacyjnymi, wszechstronności zabezpieczającej przyszłość klienta. Dzięki temu posiadają doskonałą efektywność kosztową, bardzo pożądaną wśród firm. Optymalne koszty pracy i długi termin przydatności pozwala naszym klientom osiągnąć wysoką jakość obsługi informatycznej  dla swoich kluczowych systemów i aplikacji produkcyjnych.

Wydajność, elastyczność, modułowość i ogólna efektywność ekonomiczna tych serwerów jest podstawą “Platformy Serwerowej Przedsiębiorstwa” która nadaje się znakomicie do różnych zastosowań, od wirtualizacji i technologii cloud computing po realizację transakcji finansowych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo charakteryzują się one prostą obsługą, niskim zużyciem energii i cichą pracą, w związku z czym mogą być obsługiwane przez pracowników bez przeszkolenia technicznego i używane w standardowych środowiskach biurowych. Przy okazji: niemal wszystkie serwery PRIMERGY TX mogą być instalowane w stelażu, co zapewnia najlepszą elastyczność.

I-BS.pl Sp. z o.o. – jesteśmy „Software House”

Tworzymy aplikacje oraz oprogramowanie. Dostarczamy sprzęt.

Od ponad 10 lat jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym w sektorze bankowym, instytucji finansowych oraz administracji publicznej. Produkujemy oprogramowanie, integrujemy systemy IT, jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań z dziedziny informatycznej oraz rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Wieloletni, nieprzerwany okres działalności w tej dziedzinie pozwolił na zebranie wiedzy, doświadczeń i kontaktów, dzięki którym jesteśmy w stanie gwarantować usługi na najwyższym poziomie technicznym,

w szerokim zakresie zaspakajając nawet najbardziej nietypowe potrzeby klienta.  Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa systemów komputerowych. Nasza firma nieustannie udoskonala swoje usługi tak, aby umocnić swoją pozycję na rynku. Specjalizujemy się w realizacji złożonych technologicznie i organizacyjnie projektów informatycznych. Do świadczenia ww. usług posiadamy w 100% własne i niezależne zaplecze techniczne (własna serwerownia i sieć dostępowa) ulokowane w Stalowej Woli.

Potrzebujesz oferty dostosowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami!

e-mail: dh@i-bs.pl, a.gawronska@i-bs.pl

tel. 532 748 240