ibsenergia.pl
Współpracujemy z najlepszymi – Fujitsu zwycięzcą rankingu Canalys Candefero EMEA Vendor Benchmark

Współpracujemy z najlepszymi – Fujitsu zwycięzcą rankingu Canalys Candefero EMEA Vendor Benchmark

Według najnowszego rankingu Canalys Candefero EMEA Vendor Benchmark, Fujitsu jest najlepszym dostawcą w kanale partnerskim. Zestawienie porównuje jakość działania vendorów IT na podstawie informacji od partnerów w regionie EMEA. Fujitsu zajęło pierwsze miejsce w prawie wszystkich 10 kategoriach rankingu.

Partnerzy przyznali Fujitsu najwyższe noty za sposób, w jaki firma pomaga dystrybutorom w generowaniu przychodów i wzrostu biznesu. Fujitsu zostało również najwyżej ocenione za jakość wsparcia marketingowego i technicznego oraz za usprawnianie współpracy partnerów. Ponadto wyróżniono je, jako jedynego dostawcę z dobrymi umiejętnościami zarządzania konfliktami w kanale partnerskim.
Wysokie noty w najnowszym rankingu są rezultatem zarówno wyjątkowej efektywności Fujitsu we wszystkich obszarach partnerskich, jak i licznych inicjatyw podejmowanych w ramach programu partnerskiego Fujitsu SELECT. Wynik po raz kolejny podkreśla znaczenie kanału dla Fujitsu i odzwierciedla uznanie dystrybutorów dla firmy.
– Ranking Canalys Vendor Benchmark potwierdził pozycję Fujitsu. Naszą ambicją jest coraz efektywniejsze rozwijanie sieci partnerskiej opartej na wzajemnym zaufaniu. Udana współpraca z globalnymi jak i lokalnymi, polskimi partnerami to dla nas jeden z najważniejszych celów – mówi Dariusz Kwieciński, Prezes Zarządu Fujitsu Polska.

I-BS.PL od wielu lat współpracuje z Fujitsu i dostarcza swoim Klientom najlepszej jakości serwery, pamięci masowe, a także sprzęt komputerowy.

W naszej ofercie posiadamy zaawansowane systemy do budowy centrów obliczeniowych i superkomputerów. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb firm oraz instytucji i środowisk akademickich. Projektujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania wyposażenia całej serwerowni dla dynamicznej infrastruktury obsługi procesów biznesowych Banków i Przedsiębiorstw włącznie z migracją systemów. I-BS.pl od lat jest autoryzowanym EXPERT Partnerem firmy Fujitsu co gwarantuje naszym partnerom biznesowym profesjonalne doradztwo i wsparcie podczas wyboru, wdrożenia czy migracji aplikacji na nowe serwery.

Potrzebujesz ofertę? Skontaktuj się z nami!