FeniX Disaster Recovery Odtworzenie Twojego Biznesu jest WSZYSTKIM !

logo-fenix

FeniX Disaster Recovery, jest kompleksowym zabezpieczeniem danych przed ich utratą oraz gwarancją odtworzenia po incydencie lub kryzysie. To rozwiązanie, dzięki któremu firma każdej wielkości może oprzeć swoją politykę ciągłości działania. Nasze rozwiązanie zbudowane jest w oparciu o silnik ASIGRA posiadający najwyższy standard bezpieczeństwa (certyfikat bezpieczeństwa FIPS 140-2) oraz sprawdzone w ponad milionie instalacji na świecie. Klient otrzymuje, kompleksowe rozwiązanie backupu i odtwarzania po kryzysie, wyniesienie danych do środowiska Cloud lub budowę własnej chmury i dostęp do wielu scenariuszy odtworzeniowych w ramach bezinwestycyjnego modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa).

Dlaczego odtwarzalność to podstawa ciągłości biznesu?

Coraz częściej zarządy firm budują przemyślaną politykę związaną z zapewnieniem ciągłości działania ich biznesu. Częściowo jest to konieczność wynikająca z uczestnictwa w łańcuchu dostaw, częściowo z troski o swój dorobek. Na zabezpieczenie danych musimy patrzeć przez pryzmat ich odtwarzalności – po co nam backup jeśli nie myślimy jak go odtworzyć. Co jest ważniejsze – posiadanie backupu czy odtworzenie się z niego. Odpowiedź jest nam znana i oczywista. Polityka bezpieczeństwa nowoczesnej firmy powinna zakładać wykonanie backupu, jego wyniesienie do lokalizacji zapasowej oraz umożliwiać testowanie odtworzenia. Jednakże najważniejsze jest odtworzenie się i to gwarantuje FeniX Disaster Recovery.

Usługa FeniX Disaster Recovery powstała po to by ułatwić przedsiębiorstwom, zabezpieczenie ciągłości działania poprzez kompleksową ochronę, dokumentów, aplikacji, baz danych, środowiska, plików etc, oraz dostęp do infrastruktury potrzebnej, by poradzić sobie z incydentem lub kryzysem.

Rozwiązanie I-BS.pl FeniX Disaster Recovery oferuje zdolność odtworzeniową w cenie backupu – pozwala na wielopoziomową ochronę danych i budowę dowolnego scenariusza odtworzeniowego. Jedną z najistotniejszych cech rozwiązania jest możliwość użytkowania równolegle z wcześniej zainstalowanymi u klienta systemami backupu, bez konieczności ich wymiany czy zastąpienia (bezagentowość naszego rozwiązania).

Jest to także jedyne rozwiązanie na rynku w którym żaden zewnętrzny administrator nie ma dostępu do danych klienta. Wszelkie kopie plików, ba czy środowisk są szyfrowane, a klucz posiada osoba robiąca kopię bezpieczeństwa np. główny księgowy czy administrator IT.

IT Business Continuity - ODTWARZALNOŚĆ BIZNESU JEST WSZYSTKIM…:

 • Kopie zapasowe danych
 • Kopie zapasowe systemu
 • Archiwizacja danych
 • Kopie pełne, różnicowe i przyrostowe
 • Najwyższy poziom kompresji dostępny na rynku
 • Odtwarzalność bezpośrednio z centrum backupowego
 • Niskie wymagania co do łącza internetowego
 • Bezagentowość
 • Automatyczne testy odtwarzalności danych
 • Raporty z testów
 • Backup danych także z laptopów, tabletów i smartfonów
 • Poufność danych dzięki szyfrowaniu

Wielu klientów wspomina o adekwatności, rozwiązań informatycznych w stosunku do skali zagrożeń i wielkości środowiska informatycznego. Unikalny model SaaS oraz oferowane konfekcjonowanie licencji umożliwia zabezpieczenie danych już od kilkuset złotych miesięcznie w modelu bezinwestycyjnym.

FeniX Disaster Recover to produkt i usługa dostarczana w prostym i bezinwestycyjnym modelu użyczenia. Odnosi ona ogromny sukces na świecie, bo zwalnia nas z konieczności:

 • Tworzenia nowego rozwiązania
 • Brak inwestycji w środki trwałe oraz oprogramowanie /często przeskalowane/
 • Szkoleń i kosztów dodatkowych usług

Dla danych pochodzących z komputerów, notebooków, tabletów i telefonów proponujemy licencje Mobile bez limitu podłączonych urządzeń.

Więcej informacji pod numerem telefonu: (+48) 15 649 20 62 lub 63