ibsenergia.pl

10” monitor Samsung to doskonałe rozwiązanie, które wspomoże wszystkie działania informacyjno-promocyjne w Twoim Banku. Małe monitory doskonale sprawdzą się na stanowisku obsługi klienta, kasowym lub w strategicznych punktach banku. Wyświetlisz na nich informacje o aktualnych promocjach, ofertach, czy produktach.

monitor

NIEZAWODNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

System Digital Signage DB10D oferuje szereg profesjonalnych funkcji, dzięki którym łatwo spełnisz wiele potrzeb klientów. Mniejsze ekrany zapewniają bardziej indywidualne podejście do klienta i bliższe mu doświadczenia. Ponadto wyświetlacze DB10D oferują wysoką niezawodność, możliwość pracy w wymiarze 16 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu oraz dwuletnią gwarancję.

ZAAWANSOWANE NARZĘDZIA, SZABLONY I INTUICYJNY INTERFEJS

Zaprojektowany od podstaw interfejs głównego ekranu ułatwia dostęp do najważniejszych funkcji i zakładek menu. Jeszcze więcej czasu i energii zaoszczędzisz korzystając ze stu różnych schematów do przygotowywania treści, stworzonych z myślą o wielu branżach.

20170518_112233a

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE DLA SEKTORA BANKOWEGO

Choć małe i średnie firmy oraz właściciele małych lub domowych biur mogą nie mieć takich samych potrzeb jak większe sklepy, korporacje czy banki to każdy doceni wygodę i efektywność sprawnego zarządzania zawartością, które nie wymaga dodatkowego sprzętu.

monitorek

Zawarte w rozwiązaniu Samsung Smart Signage technologie umożliwiają Ci tworzenie interaktywnych i zawierających dużo informacji materiałów, przy wykorzystaniu mniejszej liczby zasobów zewnętrznych. 10” wyświetlacz z własną podstawą nie wymaga dużej przestrzeni, zmieści się bez problemu przy stanowisku obsługi.

fot

Ekran DBE z rodziny Smart Signage firmy Samsung wnosi nową jakość i daje większe możliwości prezentacji produktów i usług. To twój dodatkowy pracownik który pracuje na twoją korzyść nie pobierając pensji. Wysoka rozdzielczość i jakość ekranu sprawia, że prezentowanie materiałów jest przyjazne użytkownikowi i jasne w przekazie. Sprzyja to zwiększaniu zainteresowania klientów, które przekłada się na wzrost przychodów. Ekran DBE działa bez komputera. Brak potrzeby stosowania oddzielnego komputera czy oprogramowania do zarządzania zawartością sprawia, że firmy mogą wdrożyć takie zintegrowane rozwiązanie bez ponoszenia dodatkowych kosztów sprzętu i instalacji. Wbudowane głośniki o mocy 5W jeszcze bardziej zwiększają interaktywność przez połączenie zawartości ekranu z dynamicznym dźwiękiem.

fot2

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu:

tel. 600-364-650

e-mail: j.siepetowski@i-bs.pl

Oferujemy również możliwość wykonania indywidualnej reklamy