loader image

Producent oprogramowania
Dostawca rozwiązań IT
Producent aplikacji dla Banków

Od 2007 roku I-BS.PL jest sprawdzonym partnerem biznesowym w sektorach: bankowym, instytucji finansowych, administracji publicznej oraz przemysłu.

Produkujemy oprogramowanie, integrujemy systemy IT, budujemy i wyposażamy serwerownie oraz centra zapasowe, a także dostarczamy systemy kontroli dostępu i czasu pracy.

Jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych technologii informatycznych. Specjalizujemy się w realizacji złożonych technologicznie i organizacyjnie produktów IT.

Nasze portfolio to kompletne i funkcjonalne aplikacje, oferujące efektywną pracę na bazie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii dostępnych na rynku. W tworzeniu aplikacji stawiamy także na nowoczesny i użyteczny design.

Siłą naszej firmy są ludzie - ich wiedza, pasja i doświadczenie.

Razem tworzymy technologie

Jako producent i specjalizowany dostawca oprogramowania oraz nowoczesnych usług informatycznych i zielonej energii łączymy dzisiejsze potrzeby firm z wizją innowacyjnego przedsiębiorstwa przyszłości oraz z rosnącymi możliwościami technologicznymi.

W naszych wzajemnych relacjach wprowadzamy zasadę partnerstwa, co stanowi podstawę efektywnej i długotrwałej współpracy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje nabyte podczas tworzenia aplikacji dla naszych partnerów z sektora bankowego oraz biznesowego, które jest niezbędne do prowadzenia zaawansowanych projektów informatycznych i niskoenergetycznych.

Oferowane przez nas autorskie aplikacje oferują nowoczesne oraz funkcjonalne rozwiązania umożliwiające wydajną i efektywna pracę na bazie bezpiecznych oraz stabilnych technologii.

Jesteśmy otwarci na indywidualne, zróżnicowane potrzeby naszych Klientów w zakresie nowoczesnych usług programistycznych i integratorskich oraz z dziedziny zielonej energii.

Wypracowane rozwiązania skutecznie wzmacniają działania naszych klientów na rynku biznesowym.

Posiadamy w ofercie produkty autorskie oraz opracowane na bazie produktów i technologii partnerów technologicznych. Nasze rozwiązania wykorzystują najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku, jednocześnie przestrzegają normy, uwarunkowania prawne i bezpieczeństwa.

Współpracujemy z: