O nas

Od 2007 roku I-BS.PL jest sprawdzonym partnerem biznesowym w sektorach: bankowym, finansowym, administracji publicznej oraz przemyśle. Produkujemy oprogramowanie, integrujemy systemy IT, budujemy i wyposażamy serwerownie oraz centra zapasowe.
Dostarczamy systemy kontroli dostępu i czasu pracy. Jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych technologii informatycznych. Specjalizujemy się w realizacji złożonych technologicznie i organizacyjnie produktów IT.

Nasze portfolio to kompletne i funkcjonalne aplikacje, oferujące efektywną pracę na bazie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii IT dostępnych na rynku. W tworzeniu aplikacji stawiamy na nowoczesność i użyteczność.

Od ponad 10 lat nasz dział ibsenergia.pl dostarcza rozwiązania zielonej energii. Budujemy elektrownie słoneczne i wyposażamy budynki w pompy ciepła i systemy ogrzewania pasywnego – maty kapilarne. Dbamy o Twoje środowisko naturalne.

Siłą naszej firmy są ludzie – ich wiedza, pasja i doświadczenie.

I-BS.PL to Świat Nowoczesnych Technologii.

Razem tworzymy technologie

Jako producent i specjalizowany dostawca oprogramowania oraz nowoczesnych usług informatycznych i zielonej energii łączymy dzisiejsze potrzeby firm z wizją innowacyjnego przedsiębiorstwa przyszłości oraz z rosnącymi możliwościami technologicznymi.

W naszych wzajemnych relacjach wprowadzamy zasadę partnerstwa, co stanowi podstawę efektywnej i długotrwałej współpracy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje nabyte podczas tworzenia aplikacji dla naszych partnerów z sektora bankowego oraz biznesowego, które jest niezbędne do prowadzenia zaawansowanych projektów informatycznych i niskoenergetycznych.

Oferowane przez nas autorskie aplikacje oferują nowoczesne oraz funkcjonalne rozwiązania umożliwiające wydajną i efektywna pracę na bazie bezpiecznych oraz stabilnych technologii.

Jesteśmy otwarci na indywidualne, zróżnicowane potrzeby naszych Klientów w zakresie nowoczesnych usług programistycznych i integratorskich oraz z dziedziny zielonej energii.

Wypracowane rozwiązania skutecznie wzmacniają działania naszych klientów na rynku biznesowym.

Posiadamy w ofercie produkty autorskie oraz opracowane na bazie produktów i technologii partnerów technologicznych. Nasze rozwiązania wykorzystują najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku, jednocześnie przestrzegają normy, uwarunkowania prawne i bezpieczeństwa.

Współpracujemy z: