Obniż rachunki z rozwiązaniami IBSENERGIA

Share on facebook
Share on linkedin

I-BS.PL to nie tylko oprogramowanie. Nasza firma od ponad 10 lat wdraża rozwiązania dla budownictwa związane z odnawialnymi źródłami energii. Wyposażamy budynki biurowe, domy jednorodzinne, a także zakłady produkcyjne w rozwiązania takie jak: elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła, systemy ogrzewania i chłodzenia pasywnego, wentylację oraz klimatyzację pomieszczeń, a także kompensację mocy biernej.

niskoenergetyczne rozwiązania dla banków

Przy planowaniu inwestycji warto rozważyć zaopatrzenie budynku we wszystkie 3 systemy: elektrownie słoneczną, pompę ciepła oraz maty kapilarne lub ogrzewanie podłogowe. Takie połączenie systemów zapewnia najwyższy poziom długofalowych oszczędności, uniezależnia budynek od dostawców energii i przynosi korzyści wizerunkowe związane z ochroną środowiska.

Dla istniejących budynków polecamy montaż elektrowni słonecznej, która zapewnia niezależność energetyczną i do minimum obniża koszty rachunków za prąd.

Elektrownie słoneczne

Oferta I-BS.pl jest w pełni kompleksowym podejściem do inwestycji w elektrownie słoneczne dla biznesu. Począwszy od bezpłatnego audytu i konsultacji z naszym doradcą handlowym, poprzez projekt, doradztwo w finansowaniu, montaż aż po obsługę serwisową.

Co zyskujesz?

Pompy ciepła

Dwie trzecie kosztów utrzymania budynku związane są z jego ogrzewaniem. Stosując tanie w eksploatacji źródło ciepła, takie jak pompy ciepła możemy zapewnić sobie niskie koszty jego ogrzewania przez nawet 50 lat.

Pompy ciepła to niezależnie od tego, czy poszukujesz rozwiązań do nowego domu czy budynku biurowego są niezawodnym, oszczędnym i przyjaznym środowisku źródłem ciepła.

Pompy ciepła można zastosować do ogrzewania podłogowego oraz systemu mat kapilarnych.

Idealnym rozwiązaniem jest połączenie tego źródła ciepła z instalacją elektrowni fotowoltaicznej, która bez kosztowo zasili pompę ciepła.

Co zyskujesz?

Maty Kapilarne

Maty kapilarne to pasywny system powierzchniowego ogrzewania i chłodzenia budynku. Pełni funkcję: ogrzewania, chłodzenia i klimatyzacji – stabilizując temperaturę i utrzymując komfort przez cały rok.

System mat kapilarnych w odróżnieniu od tradycyjnego wodnego ogrzewania podłogowego, wykonany jest w najnowszej technologii z elastycznego oraz trwałego tworzywa sztucznego. Lekkość oraz trwałość konstrukcji pozwalają na zamontowanie mat w dowolnym miejscu – w podłodze, na suficie lub na bocznych ścianach.

Ostatnie realizacje:

Bank Spółdzielczy w Izbicy - IBSENERGIA strategiczny wykonawca nowej siedziby banku: elektrownia słoneczna o mocy 40 kW, gruntowa pompa ciepła, system ogrzewania i chłodzenia pasywnego oparty o technologię mat kapilarnych, instalacje: elektryczna, teleinformatyczna, wodno-kanalizacyjna.

Bank Spółdzielczy Daleszyce Górno - Elektrownia Słoneczna o mocy 15,41 kW, wykonana na dachu budynku

Bank Spółdzielczy w Busko - Zdroju- Elektrownia słoneczna o mocy 17,09 kW wykonana na dachu centrali Banku

Bank Spółdzielczy w Janowie Lubelskim - pompa ciepła, maty kapilarne, elektrownia słoneczna o mocy 35,36

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy po bezpłatnym audycie dobiorą najkorzystniejsze rozwiązania dl państwa budynku lub domu.

Najnowsze aktualności

Polub nas na FB!

Skontaktuj się z naszym działem IBSENERGIA

Anna Durczak

e-mail: a.durczak@i-bs.pl

tel. kom. 728 403 585

Zapisz się do Newslettera!