Oprogramowanie

EBO eBank Online

EBO eBank online to zestaw kompatybilnych narzędzi do przeprowadzania online operacji bankowych, które bank może udostępnić swoim Klientom. W jego skład wchodzą:
Bankowość internetowa
Aplikacja Mobilna
Autoryzacja Mobilna
EBO eBank Online RWD to nowoczesne oraz intuicyjne narzędzie bankowości internetowej dla klientów indywidualnych i biznesu wykonane w technologii responsywnej (RWD – Responsive Web Design). Rozwój, postęp, innowacyjność, elastyczność, nowoczesność to wymóg teraźniejszości w Bankowości Spółdzielczej, które można znaleźć w zestawie bankowości elektronicznej eBank Online.
Sprawdź szczegóły

Sprawozdawczość obowiązkowa

Aplikacja PI SWIB RISQ umożliwia analizę porfela kredytowego Banku, a także oferuje sprawozdawczą zgodną z NBP.
Aplikacja PI SWIB RISQ umożliwia wszechstronną analizę portfela kredytowego banku, zgodnie z NUK (Nowa Umowa Kapitałowa), dotyczącej struktury oceny adekwatności kapitałowej instytucji finansowych, sporządzenie obowiązkowych sprawozdań, hurtownia danych wyposażona w dynamiczne i elastyczne raporty i analizy bazy depozytowo – kredytowej banku.
Sprawdź szczegóły

Platforma Integracyjna

Wielomodułowa platforma agregująca wszystkie istotne informacje o firmie, kontrahentach i klientach, a także o procesach z nimi związanymi.
Platforma Integracyjna PI SWIB to wielomodułowa platforma integracyjna agregująca wszelkie istotne informacje o kontrahencie, jego dokumentach, umowach, zachowaniach i potrzebach, co zagwarantuje dostęp do aktualnych i spójnych danych. System poprzez dostarczenie gotowych procesów wspierających obsługę klientów indywidualnych i korporacyjnych znacznie przyspiesza i upraszcza podejmowanie decyzji, a dzięki udostępnieniu spójnych i aktualnych danych zwiększa płynność procesów biznesowych.
Sprawdź szczegóły
logo_quant.png

Multi modułowa platforma analityczna

Korzystaj z naszej platformy do analizy danych, twórz projekty, cele i zadania.
Zapewnij swojej organizacji niezrównaną, intuicyjną obsługę dostępną dla każdego pracownika.

Rozwijaj swój biznes dzięki sprawdzonej, najlepszej w swojej klasie technologii BI.

Przyśpiesz rozwój przedsiębiorstwa oraz czas wprowadzania produktów na rynek.

Skorzystaj z ciągłego rozwoju produktu i zostań liderem w swojej branży.
Sprawdź szczegóły