Bankowość elektroniczna dla każdego!

EBO eBank Online

Bankowość elektroniczna EBO eBank Online to kompleksowy zestaw narzędzi online do obsługi usług bankowych. Składa się z trzech niezależnych systemów: serwisu bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej oraz aplikacji do autoryzacji mobilnej.

Potrzeby Klientów odnośnie usług bankowych różnią się, ale każdy potrzebuje do nich stałego dostępu online. Wielokanałowa obsługa przez Internet, przy pomocy komputera, smartfona, czy tabletu to standard, bez którego Bank nie jest w stanie być konkurencyjny na rynku. W przypadku Klientów detalicznych oczekiwania dotyczą przede wszystkim wykonywania szybkich lub cyklicznych przelewów, dokonywania płatności do zdefiniowanych odbiorców, możliwości doładowania telefonów czy niezbędne już płatności przy pomocy skanowania QR code oraz uiszczanie należności np. w sklepie przez smartfon. Biznes oczekuje obsługi swoich produktów oraz narzędzi do realizacji zaawansowanych wymagań w sposób szybki i intuicyjny. Wspólną potrzebą wszystkich użytkowników jest ciągła możliwość bezpiecznego korzystania z bankowości, niezależnie od miejsca pobytu, godziny czy urządzenia z jakiego korzystają oraz jakie oprogramowanie jest na tym urządzeniu.

Bankowość elektroniczna EBO eBank Online to zestaw narzędzi, które wspierają banki spółdzielcze w utrzymaniu Klientów, a także pozwalają na pozyskiwanie nowych, młodych ludzi, którzy wykorzystują nowoczesne narzędzia internetowe, aplikacje mobilne oraz organizacje, które poszukują rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb.

Bankowość elektroniczna EBO eBank Online to spełnienie wszystkich oczekiwań: nowoczesny design, intuicyjność i szybka obsługa produktów bankowych. Nasza bankowość wyznacza nowe standardy obsługi, obniża koszty i pozwala na dynamiczny rozwój, co zapewnia przewagę konkurencyjną na rynku Banków Spółdzielczych.

Sprawdź nasze rozwiązania!

Zestaw bankowości elektronicznej EBO eBank Online to niezbędne narzędzia każdego Banku. Klienci zyskują całodobowy dostęp do wszystkich usług bankowych, niezależnie od miejsca w jakim się znajdują, czy urządzenia z jakiego korzystają.