Komputery i monitory

W portfolio I-BS.PL znajdziesz komputery i monitory idealne dla biznesu. Profesjonalne urządzenia oraz wszechstronny system operacyjny Windows 10 to sprawdzony zestaw, wszędzie tam, gdzie pracują ludzie. Sprawdzone funkcje biznesowe wzbogacone o nowe technologie gwarantują efektywną pracę Tojego zespołu. 

Rodzina produktów Fujitsu ESPRIMO to kompletny zestaw komputerów PC o dużych możliwościach rozbudowy, które niezbędnie obsługują aplikacje biurowe. Wyjątkowa jakość wykonania zapewnia wydajność, a zestawy z opatentowaną technologią 0 W ograniczają koszty energii nawet o 40%. Indywidualne konfiguracje i unikatowe rozwiązanie instalacji fabrycznej DeskView umożliwiają ograniczenie do minimum kosztów wprowadzenia i zarządzania przez kolejne lata.

Komputery i monitory - zaawansowane technologie

Technologia 0W

Technologia 0W to patent firmy Fujitsu, który umożliwia całkowite wyeliminowanie strat energii w trybie czuwania.
Komputery i monitory 0W można wyłączać w taki sposób, aby nie zużywały energii, gdy są wyłączone lub w trybie hibernacji. To kontrastuje ze standardowymi komputerami i monitorami, które gdy są podłączone do zasilania, pobierają zazwyczaj prąd od 1 do 5 W, nawet będąc wyłączone lub w trybie hibernacji. Również monitory Fujitsu serii P są wyposażone w technologię 0 W. Gdy komputer sygnalizuje tryb wyłączenia, przełączniki monitora całkowicie odcinają go od linii zasilania.

EraseDisk

Unikalne zabezpieczenie, które pozwala administratorom nieodwracalnie usunąć dane z dysku twardego.
EraseDisk to unikalne zabezpieczenie firmy Fujitsu dostępne w wybranych notebookach LIFEBOOK, komputerach PC ESPRIMO i stacjach roboczych CELSIUS. Pozwala administratorom systemu szybko, ekonomicznie i nieodwracalnie usunąć wszystkie dane z dysku twardego podczas wycofywania systemu z eksploatacji, uniemożliwiając narzędziom do odzyskiwania danych przywrócenie któregokolwiek z usuniętych plików. Po bezpiecznym wymazaniu dysku twardego system można poddać recyklingowi lub sprzedać bez ryzyka ujawnienia poufnych danych. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest pomoc w oszczędzaniu zasobów i ochronie środowiska.

Bez hałasu

Technologia, która eliminuje irytujący hałas emitowany przez komputery.
„Bez hałasu” to technologia, która eliminuje irytujący hałas emitowany przez komputery. Zwykle komputer potrzebuje radiatorów, aby uniknąć przegrzania przy dużych obciążeniach i w trybie bezczynności. Nowatorskie rozwiązania firmy Fujitsu, takie jak bardziej efektywne zasilacze i procesory Intel®, które pracują przy niższej mocy, znacząco ograniczają i w niektórych przypadkach nawet eliminują potrzebę użycia radiatorów w normalnych warunkach biurowych i w trybie bezczynności. Dzięki dyskom SSD cała emisja hałasu jest eliminowana i system pracuje całkowicie bez hałasu, podczas gdy 2,5-calowy dysk twardy to bardzo ekonomiczna alternatywa, która pozwala uzyskać niemal bezgłośny system.

Zobacz także rozwiązania z zakresu zarządzania i bezpieczeństwa IT