SERWERY PRIMERGY

Wszechstronne, skalowalne serwery o najwyższej wydajności

Bezpieczne przechowywanie danych stanowi poważne wyzwanie. Stabilne i wydajne serwery połączone z systemami gromadzenia, przesyłania i udostępniania danych, a także ich odtworzenia w przypadku awarii gwarantują bezpieczeństwo krytycznych informacji. Bazując na bogatym doświadczeniu doradzamy najlepsze rozwiązanie pod względem zastosowanych technologii.

W naszej ofercie posiadamy zaawansowane systemy do budowy centrów obliczeniowych i superkomputerów. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb firm oraz instytucji i środowisk akademickich. Projektujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania wyposażenia całej serwerowni dla dynamicznej infrastruktury obsługi procesów biznesowych Banków i Przedsiębiorstw włącznie z migracją systemów.

I-BS.pl od lat jest autoryzowanym EXPERT Partnerem firmy Fujitsu co gwarantuje naszym partnerom biznesowym profesjonalne doradztwo i wsparcie podczas wyboru, wdrożenia czy migracji aplikacji na nowe serwery.

Serwery Fujitsu PRIMERGY cechują się istotnymi rozwiązaniami praktycznymi: oszczędności energii, niezawodności, optymalizacji do pracy z zadaniami wirtualizacyjnymi, łatwości obsługi i konserwacji oraz wszechstronności zabezpieczającej przyszłość klienta. Dzięki temu posiadają doskonałą efektywność kosztową, bardzo pożądaną wśród firm.

Optymalne koszty pracy i długi termin przydatności pozwala naszym klientom osiągnąć wysoką jakość obsługi informatycznej dla swoich kluczowych systemów i aplikacji produkcyjnych. Wydajność, elastyczność, modułowość i ogólna efektywność ekonomiczna tych serwerów jest podstawą „Platformy Serwerowej Przedsiębiorstwa” która nadają się znakomicie do różnych zastosowań, od wirtualizacji i technologii cloud computing po realizację transakcji finansowych w czasie rzeczywistym.