ZABEZPIECZ DANE SWOJEJ FIRMY

Zapewnij ciągłość biznesu

Jak być pewnym, że szybko i skutecznie odtworzymy środowisko it po awarii?

Gdy tracisz cenne dane, w jaki sposób można je odzyskać?

Nie można pozwolić, aby sytuacja kryzysowa lub incydent zagroziły działalności biznesowej. Problem skutecznego odzyskiwania danych jest ważniejszym aspektem utrzymania ciągłości biznesu niż sama kopia zapasowa.

Zaprojektowaliśmy FeniX DR, aby pomóc skutecznie odzyskać utracone dane, gdy będzie to potrzebne. Niepewność trafnego wyboru narzędzia backupu nie zmienia samej potrzeby odzyskania danych i przywrócenia środowiska i systemów IT do pracy produkcyjnej.

Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie FeniX DR. Wspólnie możemy ustalić kryteria oraz stopień ważności newralgicznych danych biznesowych by zapewnić ciągłość funkcjonowania Twojego biznesu. Skontaktuj się by 100% odtwarzalność biznesu stała się faktem. Wszystkie pliki są szyfrowane jeszcze przed wysłaniem na serwer i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu. Możesz je przechowywać lokalnie lub na dysku w chmurze. Do Twojej kopii danych masz dostęp w dowolnym momencie.
W dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Możesz wybrać urządzenia, których dane mają się kopiować automatycznie. Wystarczy określić częstotliwość w harmonogramie.

Tworzenie kopii zapasowej - fenix backup and recovery - jak to działa?

BEZPIECZEŃSTWO

FeniX DR zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych dzięki zastosowaniu mocnej ochrony hasłem. Ponadto system szyfruje dane, zarówno te przekazywane jak i przechowywane. Całe rozwiązanie na potwierdzenie bezpieczeństwa posiada certyfikat NIST Federal Information Processing Standard (FIPS) 140-2. Co więcej, bezagentowa architektura eliminuje otwarte porty firewall, znacznie zwiększając bezpieczeństwo poprzez usunięcie możliwych miejsc ataku.  A ponieważ trzymasz jedyny klucz, ty sam decydujesz, kto ma dostęp do twoich danych, nawet z komórki.

OSZCZĘDNOŚĆ​

Nie wszystkie dane są jednakowej wartości. Więc po co płacić za wszystko co zabezpieczamy i odzyskujemy? Wielowarstwowe Odzyskiwanie oszczędza Pieniądze dopasowując wartość swoich danych do kosztu ich odzyskania. Ponadto, nasza zaawansowana globalna deduplikacja oraz technologia kompresji danych minimalizuje ilość danych przesyłanych i zapisywanych nawet w stosunku 1/10. Konkluzja: płacisz tylko za dane przechowywane.

NIEZAWODNOŚĆ

FeniX DR jest jedynym rozwiązaniem, które pozwala przetestować odzyskiwanie wszystkich swoich danych bez przerwy w działaniu systemów obsługujących biznes. Dodatkowo, posiada zdolność autonomicznego uzdrawiania poprzez ciągłe sprawdzanie, leczenie i aktualizowanie danych kopii zapasowych, zapewniając bezbłędne odzyskanie za każdym razem, z dowolnego urządzenia.

ZARZĄDZALNOŚĆ

FeniX DR z silnikiem Asigra centralizuje wszystkie dane w jednym repozytorium, dając ujednolicony wgląd do szybkiego i sprawnego zarządzania. Umożliwia tworzenia własnych scenariuszy ochrony i odtwarzania dowolnego typu pliku lub obrazów fizycznych lub wirtualnych środowiskach, począwszy od serwerów po laptopy i smartfony lub dowolny sprzętu i oprogramowanie. Zabezpieczasz i odzyskujesz swoje wrażliwe dane biznesowe, na swój sposób.

Wybierz plan dopasowany do Twoich potrzeb

Fenix

Backup & Recovery Local Only
  • 1 TB
  • bez limitu komputerów
  • archiwizacja dokumentów

#fenix #backup #recovery

Fenix

Cloud Backup & Recovery dla usług serwerowych
  • 50 GB
  • bez limitu serwerów
  • bez limitu komputerów

#KopiaDanych

Fenix

Mobile
  • 100 GB
  • bez limitu laptopów
  • bez limitu telefonów