Systemy kontroli dostępu

Nowoczesny wymiar identyfikacji osób, przedmiotów, pojazdów i zdarzeń

W oparciu o zaawansowane światowe technologie, a także własne doświadczenie, dostarczamy automatyczne rozwiązania z zakresy kontroli dostępu, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania służące między innymi identyfikacji osób, t.j. biometria, za pomocą której bardzo skutecznie prowadzona jest kontrola dostępu czy rejestracja czasu pracy. Tej ostatniej służy opracowany przez nas system rcp (rejestracji czasu pracy). Jeśli chodzi o automatyczną identyfikację przedmiotów, tu prym wiedzie inwentaryzacja, do której dostarczamy oprogramowanie oraz kompletne zasoby sprzętowe.

Mamy też coś dla klientów szukających doskonałych rozwiązań w procesach produkcyjnych. Tu znajdą Państwo między innymi rozliczanie produkcji czy jej optymalizację. Uzupełnieniem naszej oferty są rozwiązania z zakresu automatyzacji zabezpieczeń danych i obiektów, automatycznej identyfikacji pojazdów, czy automatycznego rozpoznawania tekstu.

Eliminacja błędów podczas wprowadzania i odczytywania danych

Lepsza jakość obsługi klienta

Sprawniejsza praca personelu

Usprawnienie procesów zarządzania

Kontrola przepływu materiałów i dokumentów

Szybkość wykonywanych operacji

Wycieki danych to ogromne straty dla przedsiębiorstwa oraz utrata zaufania w oaczach Klientów i opinii publicznej.Współczesne realia biznesowe wymagają stosowania inteligentnych rozwiązań z zakresu IT zapewniających pełną ochronę posiadanych zasobów zarówno materialnych, jaki i niematerialnych. Powyższe wymusza konieczność opracowania oraz zastosowania polityki bezpieczeństwa, której jedną z istotnych części są pozycje dotyczące kontroli dostępu fizycznego/logicznego – determinujące prawidłowość dostępu do określonych zasobów przez autoryzowane podmioty czy procesy.

W trosce o poufność, dostępność i integralność informacji I-BS.pl dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informacji i dostępu do pomieszczeń.

Kontrola dostępu - obszary ochrony informacji:

Tworzenie zabezpieczeń pomieszczeń przez systemy biometryczne

Zabezpieczenie fizyczne obiektów, stref oraz pomieszczeń szczególnych np. serwerownie, księgowości itd.

Zabezpieczenie dostępu do systemów informatycznych oraz usług

Konsultacje, doradztwo oraz projektowanie systemów zabezpieczenia pomieszczeń i infrastruktury IT

Współczesne realia biznesowe wymagają od przedsiębiorstw stosowania inteligentnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa zapewniających pełną ochronę posiadanych zasobów zarówno materialnych, jaki i niematerialnych.
Kontrola dostępu znajduje zastosowanie nie tylko wśród wielkich korporacji, których pracownicy pracują w biurowcach i kampusach, ale także wśród małych podmiotów gospodarczych zatrudniających po kilka, kilkanaście osób.

Często systemy te stosuje się do zabezpieczenia pojedynczych pomieszczeń, takich jak magazyny czy serwerownie. Systemy kontroli dostępu stosuje się także na imprezach masowych, wyciągach narciarskich, a nawet na płatnych parkingach.

Zaletą obecnie stosowanych rozwiązań informatycznych jest możliwość jednoznacznej identyfikacji osób korzystających z systemów kontroli dostępu.