Cyfrowy flipchart
Odkryj przyszłość współpracy

Usprawnij spotkania biznesowe Flipchart to nowoczesne narzędzie do prowadzenia prezentacji, konferencji, szkoleń. To przyszłość spotkań angażujących wszystkich uczestników do współpracy.

Spotkania to podstawowy element pracy zespołowej w każdej firmie. W procesie przygotowań, szukania odpowiedniego pomieszczenia i dbania o to, żeby każdy głos był słyszalny, łatwo zgubić najlepsze, przełomowe pomysły. Logistyka spotkań biznesowych nie musi już dłużej być stresująca. Wyobraź sobie, w jaki sposób Samsung Flip może pomóc Tobie i Twojemu zespołowi pracować wydajniej, szybciej i lepiej.

Idea

Zamiast papieru, rzutnika - pokaz oraz edycja cyfrowych prezentacji, arkuszy kalkulacyjnych, projektów .

kreatywność

Rysuj, pisz, inspiruj innych. Ciesz się płynnym pisaniem odręcznym w cyfrowym formacie.

współpraca

Tworzy w pełni zsynchronizowane, przyjazne dla użytkownika środowisko pracy.

funkcjonalność

Wygodna i ergonomiczna tablica z głośnikami. Zabezpieczenie treści i plików PINem, rozsyłanie notatek.

Efektywność

Bardziej kreatywny

Przenieś swoje tradycyjne spotkanie na wyższy poziom. Samsung Flip, dzięki swojej łączności mobilnej, pozwala Ci wyświetlać obrazy, tabele i inne kluczowe pliki wprost z Twojego urządzenia przenośnego. Wszystko w przejrzystym i czytelnym formacie. Samsung Flip poszerza kreatywność bez straty komfortu – zapewnia to samo, znane wszystkim doznanie pisania na tradycyjnej tablicy lub papierze. Rozwiń możliwości swojej współpracy, nie tracąc najważniejszych elementów spotkań biznesowych.

Notatki

Zachowaj najlepsze pomysły

Samsung Flip pozwala Tobie i Twojemu zespołowi zachować w czasie rozmowy Wasze najlepsze pomysły. Ekran pozwala na sprawne, gładkie pisanie przy wykorzystaniu szerokiej gamy kolorów i głębi, jest także kompatybilny z różnymi narzędziami do pisania. Chcesz usunąć poprzednią notatkę? Możesz szybko wymazać fragment lub cały ekran – za pomocą jednego gestu dłoni.

Łączność

Podłącz urządzenie zewnętrzne

W standardowym sprzęcie wykorzystywanym na spotkaniach często trudno jest znaleźć gniazda potrzebne do podłączenia urządzeń zewnętrznych. Samsung Flip zapewnia wszechstronną łączność poprzez łatwo dostępne, dedykowane porty USB, note PC oraz porty do tabletu i urządzeń przenośnych, co pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu, równocześnie zwiększając możliwości uczestniczenia w spotkaniu.

Współpraca

Spójność i wygoda pracy

Niezależnie od branży lub środowiska, w którym pracujesz, Samsung Flip to idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych ze spotkaniami. Różnorodność funkcjonalności Flipa odpowiada zarówno specyfice działań kreatywnych, jak i opartych na wymianie informacji. Każdy rynek i każdy zespół pracowników może skorzystać z szybszej, bardziej przejrzystej i lepiej zorganizowanej wymiany pomysłów, którą umożliwia Samsung Flip.

To jest Niesamowite

Dlaczego cyfrowy Flip Chart?

Dzięki dużym możliwościom połączenia Samsung Flip Ty i Twój zespół możecie wspólnie tworzyć notatki w różnych formatach i dzielić się nimi zachowując optymalną jakość wyświetlania.

 

Cyfrowy flipchart
Odkryj przyszłość współpracy

Wyświetlaj i korzystaj razem z innymi !

Projektanci

Dzięki dużym możliwościom, Twój zespół może wspólnie tworzyć projekty i dzielić się nimi zachowując optymalną jakość wyświetlania.

Analitycy & Biznes

Z pozoru wygląda jak tradycyjna tablica typu flipchart. Ale tylko z pozoru! Flip pozwala na bardzo czytelne wyświetlanie obrazów w jakości UHD, sporządzanie notatek, zapisywanie ich i współdzielenie oraz łączenia z wieloma środowiskami.

Architekci

Technologia InGlass™ zapewnia reakcję w czasie rzeczywistym i brak opóźnienia. Dzięki temu użytkownicy mogą bez zakłóceń pisać i rysować, zupełnie jak na tradycyjnym papierze.

Wystawy & Konferencje

Nie tylko w biurze czy sali szkoleniowej. Prowadzisz wykład czy uczestniczysz w konferencji – Flip jest mobilny – demonstruj, wyjaśniaj, rób notatki na żywo, a później prześlij wyniki uczestnikom.

Chcesz zobaczyć na żywo? Masz pytania? Czekamy na Twój kontakt!

Share on facebook
Udostępnij na Facebook