ibsenergia.pl

Zapraszamy na szkolenie dotyczące Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie dotyczyło szeregu zmian jakie nastąpią już w maju 2018 roku.

Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, jakie ulegną zmianie po wprowadzeniu nowych regulacji. Z jednej strony na przejrzystość procesów biznesowych, a z drugiej na zmianę zarządzania modelem danych w banku.

RODO zwraca uwagę na analizę ryzyka dla danych przetwarzanych w organizacji, a z tym wiąże się potrzeba uświadomienia sobie, gdzie te dane są. Musicie Państwo sobie zdać sprawę gdzie, w jakim systemie i jakie posiadacie dane, aby móc je chronić, tak aby zadziałać niezwłocznie po ewentualnym wycieku danych. Pamiętamy o 72 godzinach na reakcję od momentu, kiedy dowiemy się o zaistniałym incydencie.

W trakcie szkolenia będzie mowa o kwestiach praktycznych, o narzędziach, które można zastosować, żeby sobie pomóc. Te narzędzia mogą być bardzo różne: darmowe, tanie i drogie. Będą miały różne możliwości, ale nawet te darmowe wymagają wiedzy o procesach biznesowych w banku, o obiegu informacji itp.

Zapraszamy na szkolenie!

Więcej informacji: www.i-bs.pl/rodo.