ibsenergia.pl

Atrakcyjne obrazy generowane przez kompaktowe urządzenia

Niewielkie panele informacyjno-reklamowe serii OME do stosowania częściowo na zewnątrz zapewniają właścicielom firm dynamiczną metodę przekazywania klientom spójnych i niezwykle sugestywnych komunikatów widocznych w witrynach.

Wyświetlaj żywe, doskonale widoczne treści promocyjne.

Przyciągnij do swojej firmy większą liczbę klientów dzięki skutecznemu wyświetlaniu świetnie widocznych treści promocyjnych. Model 24” SMART Signage OM24E generuje obrazy o jasności 1500 nitów i współczynniku kontrastu 4000:1, co gwarantuje fenomenalną widoczność w najróżniejszych warunkach oświetleniowych. Nawet klienci noszący okulary przeciwsłoneczne z polaryzowanymi soczewkami zobaczą całkowicie wyraźny, niezwykle jasny komunikat, który nie wywołuje jednak oślepiającego efektu typowego dla wyświetlaczy LCD.

Możesz polegać na całodobowej niezawodności niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, 7 dni w tygodniu.

Przekazuj komunikaty biznesowe przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, nawet gdy wyświetlacz wystawiony jest na pośrednie lub bezpośrednie działanie światła słonecznego — możesz liczyć na solidne działanie o każdej porze dnia i nocy. Model SMART Signage OM24E został zaprojektowany mechanicznie oraz poddany wewnętrznym testom na działanie gorąca — panel działa sprawnie w temperaturze nawet do 110°C.

Optymalna jasność wyświetlanych treści pozwala obniżyć koszty

Automatyczny czujnik jasności umożliwia optymalne dostosowanie jasności przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji ekranów i poboru mocy. Można dostosować jasność na poziomie od 200 do 1500 nitów, aby dostosować treść do bieżących warunków i kontrolować wydatki, jednocześnie przedłużając okres eksploatacji monitora.

Materiały promocyjne w znakomitej jakości obrazu na monitorach witrynowych

Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów za pomocą znakomicie prezentujących się materiałów reklamowych. Wyświetlacze SMART Signage 46”, 55” z serii OMD to niezwykle wysoka jasność na poziomie nawet 2500 nitów i współczynnik kontrastu 5000:1 – Twoja oferta przebije się nawet w jasno oświetlonym otoczeniu. Nawet przechodnie w okularach ze szkłami polaryzacyjnymi dostrzegą w pełnej krasie wyświetlane treści.

Optymalna jasność i obniżenie kosztów

Automatyczny czujnik światła dostosowuje poziom jasności ekranu, zmniejszając przy tym koszty zużycia energii. Możesz samodzielnie ustalić maksymalne i minimalne wartości, w zakresie od 400 do 2500 nitów, w zależności od warunków otoczenia. Nie tylko zwiększysz oszczędności, ale wydłużysz też żywotność ekranu.

Niezawodna praca w trybie 24/7

Seria wyświetlaczy OMD SMART Signage została zaprojektowana do pracy na zewnątrz. Przedstaw ofertę reklamową firmy przez 24 godziny, 7 dni w tygodni – nawet w nasłonecznionych miejscach. Wewnętrzne testy wykazały, ze panele są w stanie wytrzymać pracę w temperaturze nawet 110°C.

Monitory serii OHF full outdoor

 

  • All-in-one w komplecie z wbudowanym zasilaniem, ultra-smukły 85mm
  • Optymalny poziom wytrzymałości równoważnej do IK10 i dużej wytrzymałości zgodnej z IP56 Ingress Protection
  • Własny system chłodzenia umożliwiający łatwą konserwację.
  • Doskonała widoczność w pełnym słońcu przy jasności 2500-nitów i antyrefleksyjnej powłoce
  • Zaawansowany system zarządzania treścią zarządzany przez Tizen
  • Montaż zgodny ze standardem VESA (bez konieczności stosowania dodatkowych obudów)

Własna obudowa zabezpieczona przed czynnikami atmosferycznymi

Zaawansowana ochrona wyświetlacza poprzez zastosowanie szkła hartowanego

Niezależny układ chłodzenia, bez konieczności stosowania dodatkowych zabezpieczeń