ibsenergia.pl

Rozwiązania dedykowane dla biur rachunkowych

Nasza firma od wielu lat aktywnie wspiera funkcjonowanie instytucji bankowych oraz finansowych. Nasze bogate doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa cyfrowego oraz ciągłości funkcjonowania organizacji finansowych zaowocowało nowym projektem, którego głównymi odbiorcami są biura oraz kancelarie rachunkowe.

Zapewniamy pomoc techniczną oraz merytoryczną.

Nasza oferta obejmuje:

Audyt bezpieczeństwa IT

Przeprowadzony audyt bezpieczeństwa IT gwarantuje pewność dla zarządu firmy, że zarówno infrastruktura informatyczna, sieciowa oraz przechowywane w niej dane są bezpieczne.

Dostosowanie przepisów o Ochronie Danych Osobowych do rozporządzenia obowiązującego w Europie wymaga od polskich przedsiębiorców z każdej branży zmiany podejścia do zapewnienia „odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa” przetwarzanym danym osobowym. A co za tym idzie całej filozofii zarządzania przedsiębiorstwem w tym aspekcie.

Po audycie przekażemy pełen raport z zakresu przeprowadzonych prac i wskazówki w których newralgicznych miejscach należy podnieść poziom zabezpieczeń.

Audyty RODO

Audyt w zakresie spełnienia wymagań europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

RODO znacząco wpływa na zakres obowiązków podmiotów przetwarzających dane osobowe i wymusza liczne zmiany w polityce ich ochrony.

System AML

Na mocy art. 10a ust. 4 ustawy, biura rachunkowe mają zapewnić udział pracowników wykonujących obowiązki związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu w instytucji obowiązanej w programach szkoleniowych dotyczących tych obowiązków.

W ramach wdrożenia przeprowadzamy szkolenie zarówno z obsługi dodatku jak i wiedzy merytorycznej z zakresu walki z praniem brudnych pieniędzy.

* Uczestnicy szkolenia otrzymują dokument potwierdzający udział w szkoleniu.

Dostawy oraz konfigurację serwerów, macierzy, urządzeń UTM

Projektujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania wyposażenia całej serwerowni dla dynamicznej infrastruktury obsługi procesów biznesowych Banków i Przedsiębiorstw włącznie z migracją systemów. I-BS.pl od lat jest autoryzowanym EXPERT Partnerem firmy Fujitsu co gwarantuje naszym partnerom biznesowym profesjonalne doradztwo i wsparcie podczas wyboru, wdrożenia czy migracji aplikacji na nowe serwery.

Dostawy komputerów PC, laptopów

Profesjonalne komputery Fujitsu oraz nowy wszechstronny system operacyjny Windows 10 to idealny zestaw wszędzie tam, gdzie pracują ludzie. Sprawdzone funkcje biznesowe wzbogacone o nowe technologie gwarantują efektywność pracy. Nieważne, czy aktualizujesz swoje portfolio, czy wybierasz zadziwiające nowe urządzenia — Fujitsu sprawi, że Twoje miejsce pracy będzie bezpieczne i nowoczesne.

Profesjonalny Backup danych

Zaprojektowaliśmy FeniX DR, aby pomóc skutecznie odzyskać utracone dane, gdy będzie to potrzebne. Niepewność trafnego wyboru narzędzia backupu nie zmienia samej potrzeby odzyskania danych i przywrócenia środowiska i systemów IT do pracy produkcyjnej.

Bardzo chętnie zaprezentujemy wszystkie nasze rozwiązania podczas niezobowiązującego spotkania.

Dla Państwa wygody możemy zaproponować spotkanie zarówno u Państwa jak i w siedzibie naszej Firmy.