I-BS.PL

PI SWIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

PI SWIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

Idea działania systemu opiera się na efektywnym zarządzaniu zgromadzonymi danymi oraz szybkim dostępem do informacji aktualnych, historycznych oraz tych, które są krytyczne z punktu widzenia przedsiębiorstwa.

Aplikacja integruje działanie przedsiębiorstwa poprzez prosty intuicyjny interfejs graficzny dostępny za pomocą przeglądarki internetowej.

Zarządzanie pracą funduszy inwestycyjnych zamkniętych FIS

Zarządzanie i wyceną funduszy.

Podział i scalanie certyfikatów.

Generowanie zaświadczenia z EU.

Monitoring działań.

Przydział, wykup, sprzedaż, przeniesienie, zastaw, blokada certyfikatów.

Wyceny funduszy.

Obsługa odbywa się bez konieczności instalacji dodatkowych programów. Tak skonfigurowana specyfika umożliwia prace z klientem zarówno w biurze jak i w terenie. Jednoznacznie pozwala to na zaoszczędzenie czasu, zmniejszenie ilości ponoszonych kosztów oraz zwiększenie konkurencyjności.

Moduł TFI stworzony został przy współpracy z ekspertami finansowymi. Jest to moduł do zarządzania pracą Funduszy Inwestycyjnych zamkniętych. Zdecydowanie usprawnia pracę przy zarządzaniu, zarówno od strony administracyjnej jak i przy pracach codziennych. Przyspiesza podejmowanie decyzji. Zasadniczą zaletą jest spójność i bezpieczeństwo danych.

System zbudowany na szynie SOA, który umożliwia podłączenie innych aplikacji, także zewnętrznych.

ik-team

Wersja wielostanowiskowa.

ik-certyfikat-2

Podział i scalanie certyfikatów.

ik-raport

Generowanie raportów.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, z przyjemnością odpowiemy na nie telefonicznie i mailowo. Będzie nam miło spotkać się z Państwem bezpośrednio i zaprezentować możliwości jakie daje nasze rozwiązanie.