I-BS.PL

Platforma PI SWIB

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

Idea działania systemu opiera się na efektywnym zarządzaniu zgromadzonymi danymi oraz szybkim dostępem do informacji aktualnych, historycznych oraz tych, które są krytyczne z punktu widzenia przedsiębiorstwa.

Aplikacja integruje działanie przedsiębiorstwa poprzez prosty intuicyjny interfejs graficzny dostępny za pomocą przeglądarki internetowej.

Zarządzanie pracą funduszy inwestycyjnych zamkniętych FIS

Zarządzanie i wyceną funduszy.

Podział i scalanie certyfikatów.

Generowanie zaświadczenia z EU.

Monitoring działań.

Przydział, wykup, sprzedaż, przeniesienie, zastaw, blokada certyfikatów.

Wyceny funduszy.

Obsługa odbywa się bez konieczności instalacji dodatkowych programów. Tak skonfigurowana specyfika umożliwia prace z klientem zarówno w biurze jak i w terenie. Jednoznacznie pozwala to na zaoszczędzenie czasu, zmniejszenie ilości ponoszonych kosztów oraz zwiększenie konkurencyjności.

Moduł TFI stworzony został przy współpracy z ekspertami finansowymi. Jest to moduł do zarządzania pracą Funduszy Inwestycyjnych zamkniętych. Zdecydowanie usprawnia pracę przy zarządzaniu, zarówno od strony administracyjnej jak i przy pracach codziennych. Przyspiesza podejmowanie decyzji. Zasadniczą zaletą jest spójność i bezpieczeństwo danych.

System zbudowany na szynie SOA, który umożliwia podłączenie innych aplikacji, także zewnętrznych.

ik-team

Wersja wielostanowiskowa.

ik-certyfikat-2

Podział i scalanie certyfikatów.

ik-raport

Generowanie raportów.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, z przyjemnością odpowiemy na nie telefonicznie i mailowo. Będzie nam miło spotkać się z Państwem bezpośrednio i zaprezentować możliwości jakie daje nasze rozwiązanie.