I-BS.PL

Aktualności

16 Konferencja I-BS.pl dla Banków Spółdzielczych

W dniach 26-27 października 2023 r. odbędzie się 16. Konferencja dla Banków Spółdzielczych, której organizatorem jest I-BS.PL. Po dłuższej przerwie zapraszamy ponownie do Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim.

EBO Junior – bezpieczny krok w świat finansów

EBO Junior to intuicyjna w obsłudze bankowa aplikacja mobilna, w której młody użytkownik aplikacji może sprawdzić stan konta, wykonywać proste operacje finansowe, założyć skarbonkę oszczędnościową, doładować telefon czy zapłacić BLIKiem.

Zaadresuj potrzeby swojej firmy z QUANT

QUANT to doskonałe narzędzie low-code, które sprawdzi się w każdej branży. Bez specjalistycznej wiedzy z zakresu języków programowania każdy użytkownik QUANT może stworzyć aplikacje dostosowane do konkretnych potrzeb.

Proxmox – system maszyn wirtualnych

PROXMOX – system maszyn wirtualnych

Kompleksowa platforma open source do zarządzania wirtualizacją, umożliwiająca zarządzanie serwerami opartymi o systemy Windows i Linux, oraz ułatwiająca konfigurację sieci.

System BS Solution z nagrodą Hit Roku 2023 w konkursie Gazety Bankowej

System BS Solution z nagrodą Hit Roku 2023 w konkursie Gazety Bankowej

W Villa Foksal w Warszawie 28 czerwca 2023 roku odbyła się Gala Technobiznes 2023, którą zorganizowała Gazeta Bankowa – najdłużej ukazujący się w Polsce magazyn ekonomiczny.

W trakcie Gali rozstrzygnięto wyniki prestiżowego konkursu Hit Roku. Konsorcjum firm I-BS.pl sp. z o.o. i HEUTHES sp. z o.o. otrzymało nagrodę główną Hit Roku 2023 w kategorii Bankowość oraz Rekomendację w tym samym konkursie za system BS Solution.

Kategoria: Aktualności