I-BS.PL

Gromadzenie i przetwarzanie dokumentów w QUANT – zaproszenie na webinar

Dla wielu organizacji cyfryzacja dokumentów stała się oczywistym wymogiem i nieodłącznym elementem pracy. Jest to proces, który przynosi szereg korzyści – oszczędza miejsce i czas przeznaczany na obsługę oraz archiwizację i zarządzanie danymi, poprawia efektywność pracy z dokumentami, ułatwia dostęp do informacji, wpływa na ich trwałość i bezpieczeństwo oraz umożliwia skuteczną kontrolę nad ważnymi lub wrażliwymi danymi.

Digitalizacja dokumentów i ich cyfrowy obieg to nie tylko wygodny sposób zarządzania danymi, ale także ważny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Zastąpienie tradycyjnej formy archiwum dokumentów elektronicznym narzędziem to znaczna oszczędność papieru, która bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie ilości odpadów, ograniczenie wycinki drzew, zmniejszenie zużycia energii i obniżenie emisji gazów związanych z produkcją i transportem. Dzięki cyfrowej transformacji możemy mieć bezpośredni wkład w ochronę środowiska poprzez zmniejszenie śladu węglowego w swojej organizacji.

Dlatego też z wielką przyjemnością, zapraszamy na webinar “Gromadzenie i przetwarzanie dokumentów w QUANT”, który odbędzie się 12 marca 2024 r. o godzinie 10.00. Spotkanie przeprowadzimy za pomocą platformy Zoom.

Podczas naszego spotkania online, skupimy się na kluczowych aspektach digitalizacji dokumentów, a Joanna i Bartłomiej podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie wykorzystania platformy QUANT do:

  • cyfrowej archiwizacji dokumentów – jak przechowywać dane bezpiecznie i zgodnie z aktualnymi standardami;
  • automatyzacji obiegu dokumentów w organizacji – na przykładzie dokumentacji kredytowej zobaczysz, jak QUANT może usprawnić procesy;
  • tworzenia repozytorium dokumentów wewnętrznych – dzięki gotowym narzędziom dostępnym w QUANT, zarządzanie dokumentacją staje się prostsze niż kiedykolwiek.

Przekonaj się, jak QUANT może zmienić Twoje podejście do dokumentów i danych, uczynić Twoją pracę bardziej efektywną, a organizację bardziej ekologiczną.

Niezależnie od tego, czy jesteś na początku drogi do cyfryzacji, czy szukasz sposobów na optymalizację istniejących procesów, czy już korzystasz z platformy, nasz webinar dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i inspiracji na temat efektywnego i nowoczesnego rozwiązania do zarządzania dokumentacją, jakim jest platforma QUANT.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Marcin Krzysztoń
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. kom. 604 223 619
e-mail: m.krzyszton@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel. kom. 728 403 586
e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

Anna Gawrońska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 532 748 240
e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

Kamil Rusinek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 880 932 727
e-mail: k.rusinek@i-bs.pl

Joanna Stępień
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 788 679 946
e-mail: j.stepien@i-bs.pl