I-BS.PL

Płatności BLIK w EBO Mobile PRO

Popularność BLIKa wciąż rośnie, a płatności kodem BLIK w sklepach internetowych stały się popularniejsze, niż zakupy przy użyciu karty płatniczej. Nic dziwnego, z BLIKa korzysta już ponad 7 mln Polaków, a w 2020 r. za pomocą kodu BLIK zrealizowano ponad 420 mln transakcji o łącznej wartości 57 mld zł.

Mając na uwadze powyższe, a także wygodę i bezpieczeństwo transakcji dokonywanych przez klientów bankowości spółdzielczej, I-BS.PL udostępnił w ramach aplikacji EBO Mobile PRO usługę płatności mobilnej BLIK.

Od teraz klienci banków spółdzielczych, korzystający z aplikacji mobilnej EBO Mobile PROmogą szybko i bezpiecznie płacić przy użyciu kodu BLIK w sklepach internetowych i stacjonarnych, dokonywać wpłat i wypłat w bankomatach.

Użytkownicy bankowości mobilnej EBO Mobile PRO mogą również wziąć udział w III edycji BLIKOMANI – loterii Polskiego Standardu Jakości i wygrać jedną z 16 tys. nagród o łącznej wartości przekraczającej 2 mln zł. Bowiem każda transakcja z użyciem kodu BLIK to szansa na wygraną!

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym

Marcin Krzysztoń
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. kom. 604 223 619
e-mail: m.krzyszton@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel. kom. 728 403 586
e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

Anna Gawrońska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 532 748 240
e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

Kamil Rusinek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 880 932 727
e-mail: k.rusinek@i-bs.pl

Joanna Stępień
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 788 679 946
e-mail: j.stepien@i-bs.pl