I-BS.PL

Podpisz umowę na Kantor Wymiany Walut w EBO eBank Online do końca sierpnia 2022 r. i obierz kurs na Cypr!

Podpisz umowę na Kantor Wymiany Walut w EBO eBank Online, dokonaj przynajmniej jednej transakcji wymiany walut i skorzystaj z promocji przygotowanej przez firmę BASEMENT!

Promocja od BASEMENT!

Klienci bankowości internetowej EBO eBank Online mogą korzystać z internetowego Kantora Wymiany Walut (e-Kantor). Dostawcą rozwiązania jest firma BASEMENT, która przy współpracy z I-BS.PL zintegrowała platformę walutową z systemem bankowości internetowej EBO eBANK Online.

Zachęcając do wdrożenia e-Kantora w bankowości elektronicznej EBO eBank Online informujemy, że firma BASEMENT, dla każdego Banku, który podpiszę umowę od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2022 oraz dokona 1 transakcji wymiany walut nie później niż do 15 września 2022 poprzez uruchomioną platformę walutową (e-Kantor) zagwarantowany zostanie w ramach umowy 1 pakiet wyjazdowy na 4 dniowe szkolenie walutowe, które odbędzie się na Cyprze w 2 połowie września 2022 roku i jest zagwarantowane w ramach umowy o współpracy.

Kantor Wymiany Walut działa już w kilku Bankach Spółdzielczych korzystających z naszej bankowości internetowej EBO eBank Online. W ostatnim czasie do zadowolonych Klientów dołączył Bank Spółdzielczy w Zaleszanach oraz Bank Spółdzielczy w Halinowie. W kolejnych pięciu bankach prace adaptacyjne są na finiszu.

Kantor wymiany walut od BASEMENT w EBO eBANK Online umożliwia klientom natychmiastowe transakcje wymiany walut po atrakcyjnych kursach. Usługa dostępna jest dla posiadaczy rachunków walutowych, posiadających jednocześnie rachunek w złotych. Wymiana walut online jest możliwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Platforma walutowa jest zintegrowana z bankowością internetową banku za pomocą pojedynczego logowania (SSO). Oznacza, to że po zalogowaniu do EBO eBANK Online, klient może bezpośrednio przejść do kantoru wymiany walut bez konieczności dodatkowego uwierzytelnienia.

Aplikacja daje możliwość podglądu wszystkich sald na rachunkach klienta. Istnieje możliwość zlecania transakcji z datą przyszłą, po określonym kursie – wymiana waluty nastąpi wówczas, gdy do wskazanej w zleceniu daty kurs osiągnie wartość wskazaną przez klienta.

Kantor wymiany walut jest aplikacją responsywną. System zapewnia funkcjonalną i dostosowaną dla każdego użytkownika obsługę platformy walutowej z dowolnego komputera, laptopa czy tabletu, przy zapewnieniu dostępu do Internetu. Nowoczesny i przejrzysty serwis transakcyjny sprawia, że korzystanie z kantora walutowego jest proste i intuicyjne. Sam interfejs dostępny jest dla klienta w 6 językach.

Jak podkreśla Marcin Krzysztoń, Dyrektor Działu Sprzedaży w I-BS.PL “wdrożenie kantoru walutowego w systemie EBO eBank Online jest efektem bardzo dobrej współpracy obydwu firm: I-BS.PL Sp. z o.o. i Basement. Jest to także dowód na to że, firma I-BS.PL Sp. z o.o. nie zamyka się na rozwiązania z zewnątrz. Chętnie implementujemy platformy zewnętrzne, by mogli Państwo jak najszybciej oferować je swoim klientom, a przez to podnosić przewagę konkurencyjną banku na lokalnym rynku.”

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym

Marcin Krzysztoń
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. kom. 604 223 619
e-mail: m.krzyszton@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel. kom. 728 403 586
e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

Anna Gawrońska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 532 748 240
e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

Kamil Rusinek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 880 932 727
e-mail: k.rusinek@i-bs.pl

Joanna Stępień
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 788 679 946
e-mail: j.stepien@i-bs.pl