I-BS.PL

Ubezpieczenia komunikacyjne Beesafe od Compensa w EBO eBank Online

Nowoczesna bankowość internetowa to nie tylko szybki dostęp do środków zgromadzonych na rachunku bankowym czy natychmiastowe zlecenia operacji bez konieczności wizyty w oddziale banku. To także forma komunikacji banku z klientem i możliwość świadczenia usług bankowych niezależnie od czasu i miejsca w jakim w danej chwili się znajduje.

Jak podnieść konkurencyjność banku?

Rynek usług bankowych jest bardzo konkurencyjny a  oferty banków są do siebie bardzo podobne. Wymusza to na bankach poszerzenie swojej oferty o dodatkowe usługi (tzw. VAS – value added services), niekoniecznie kojarzone do tej pory z bankiem, po to by przyciągnąć do siebie klienta i zatrzymać go na dłuższy czas.

Dlatego współczesna bankowość internetowa kładzie duży nacisk na interakcję z klientem poprzez udostępnienie dodatkowych produktów finansowych, takich jak fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie, kantory wymiany walut on-line czy ubezpieczenia. Bank dzięki temu buduje w swoich klientach przywiązanie i przeświadczenie, że w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu mogą załatwić szereg innych potrzeb przy zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Jedną z takich usług, na które klienci świadomie zwracają uwagę przy wyborze konta w banku są usługi ubezpieczeniowe. Wskazują na to eksperci z firmy Deloitte, którzy w 2019 roku przeprowadzili badanie instytucji finansowych pod kątem usług dodatkowych. Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe należą do jednej z 6 podstawowych grup, które firma Deloitte wyodrębniła spośród 250 usług dodatkowych.

Z obawy o prywatność swoich danych, czy z niechęci do zakładania kolejnych kont internetowych większość osób nie korzysta np. z cyfrowych usług firm ubezpieczeniowych. Ile wśród tych osób może być klientów Państwa banku?  Już na początku macie tę przewagę, że klient Wam zaufał. Warto wykorzystać to do podniesienia atrakcyjności i budowania wizerunku banku.

Ubezpieczenia komunikacyjne Beesafe od Compensa

Dlatego też proponujemy Państwu, ciekawy pakiet do usług dodatkowych w EBO eBank Online w postaci ubezpieczenia komunikacyjnego Beesafe od Compensa. To szansa na dotarcie do nowych klientów i wyróżnienie się na tle konkurencji.

Beesafe od Compensa jest pierwszą w pełni cyfrową marką na rynku ubezpieczeń. To nowa jakość ubezpieczeniowa za którą stoją stabilność i wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku polskim jak i europejskim.  Beesafe i Compensa należą do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group (VIG), która zatrudnia ponad 25 000 pracowników w 50 spółkach działających w 25 krajach.

Użyteczność, oszczędność czasu i wygoda klientów to główne założenia oferty Beesafe

To co wyróżnia Beesafe to szybki kalkulator AC/OC, który sprawnie przeprowadzi Twojego klienta przez proces zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego w rekordowo krótkim czasie. Wystarczą jedynie 2 informacje, aby poznać wysokość rocznej składki OC! Koniec z formularzami i tysiącem pytań.

Formularz kwotacyjny pokaże cenę ubezpieczenia po wpisaniu numeru rejestracyjnego pojazdu oraz daty urodzenia jego właściciela. Te dane pozwalają, by w ciągu kilku sekund kalkulator Beesafe przedstawił wiążącą ofertę ubezpieczenia OC. To najszybszy i najbardziej przyjazny kalkulator ubezpieczenia w sieci. Finalizacja zamówienia ubezpieczenia trwa tylko kilka minut dłużej. Co ważne, otrzymane ceny są aktualne i wiążące na dzień kalkulacji. Przy opłacaniu składki nie pojawią się żadne dodatkowe opłaty lub prowizja.

Dodatkowe ubezpieczenia dobrowolne

Oprócz ubezpieczania samochodu można wybrać wiele dodatków:

  • Ubezpieczenie miejskie – ma zastosowanie w przypadku korzystania ze sprzętu Urządzeń Transportu Osobistego typu rower lub hulajnoga elektryczna. Działa, gdy dojdzie do zderzenia z inną osobą, uderzenia w inny pojazd bądź elementy przestrzeni miejskiej lub należącej do prywatnych właścicieli, a także gdy w trakcie jazdy ubezpieczony ma wypadek i doznaje kontuzji.
  • Wygodny kierowca – to ubezpieczenie dla wymagających klientów. Usługa ta zapewnia odwiezienie samochodu do warsztatu i odstawienie go po naprawie. Wszelkie formalności związane z naprawą są po stronie Beesafe, a Ty nie martwisz się niczym!
  • Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS) – w przypadku stłuczki nie z winy ubezpieczonego to Beesafe wypłaca Ci odszkodowanie i rozlicza się z zakładem ubezpieczeń sprawcy.
  • Ochrona Prawna – to szybka pomoc prawnika w sytuacjach związanych z używaniem samochodu. Na przykład w przypadku mandatu lub utraty prawa jazdy.
  • Ubezpieczenie szyb – wymiana szyby bez wpływu na zniżki z AC. Ubezpieczenie opon – wymiana opony lub odwiezienie samochodu do warsztatu wulkanizacyjnego.
  • Ubezpieczenie akumulatora – wymiana akumulatora w samochodzie na nowy lub pomoc w ładowaniu.
  • Ubezpieczenie bagażu – ubezpieczenie od kradzieży bagażu z samochodu.

Zdaniem ekspertów Deloitte „VAS-y to droga, którą polskie banki będą musiały podążyć, jeżeli będą chciały dalej rozwijać swoje kanały zgodnie z potrzebami klientów”.
A ponieważ zależy nam na tym, aby droga ta była jak najkrótsza i bezpieczna zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym i skorzystania z oferty ubezpieczenia komunikacyjnego w EBO eBank Online.

Prosimy o bezpośredni kontakt z:

Marcinem Krzysztoniem
+48 604 223 619, mkrzyszton@i-bs.pl
Bartłomiejem Skoczylasem
+48 728 403 586, b.skoczylas@i-bs.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym

Marcin Krzysztoń
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. kom. 604 223 619
e-mail: m.krzyszton@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel. kom. 728 403 586
e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

Anna Gawrońska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 532 748 240
e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

Kamil Rusinek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 880 932 727
e-mail: k.rusinek@i-bs.pl

Joanna Stępień
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 788 679 946
e-mail: j.stepien@i-bs.pl