I-BS.PL

­­­EBO Mobile Junior – bankowość mobilna dla nastolatków

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania młodszego pokolenia, które coraz wcześniej i częściej dąży do samodzielności finansowej, firma I-BS.pl przygotowała aplikację bankową EBO Mobile Junior.

Aplikacja ta skierowana jest do klientów banków spółdzielczych w wieku od 13 do 18 lat, którzy mogą samodzielnie dysponować pieniędzmi bez każdorazowego zatwierdzania płatności przez rodzica/opiekuna. Ci ostatni, korzystając z bankowości internetowej EBO eBank Online lub aplikacji EBO Mobile PRO, mają możliwość na bieżąco kontrolować to, co dzieje się na koncie nastolatka.

EBO Mobile Junior to aplikacja, która nie tylko stawia na nowoczesność, ale także reaguje na zmieniające się potrzeby i oczekiwania młodych użytkowników. Dzięki przyjaznemu interfejsowi, który został stworzony z myślą o młodzieży, aplikacja umożliwia personalizację wyglądu, co czyni korzystanie z niej jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjemnym.

To co wyróżnia EBO Mobile Junior, to nie tylko prostota użytkowania czy możliwość szybkich płatności, ale także narzędzia sprzyjające odpowiedzialnemu zarządzaniu finansami. Młodzi użytkownicy mają możliwość dokonywania bezgotówkowych transakcji przy użyciu popularnej usługi BLIK, tworzenia “SKARBONEK” na konkretne cele, co pomaga w oszczędzaniu na wymarzone rzeczy czy ważne wydarzenia. W osiąganiu tych celów pomoże z pewnością funkcja przelewów cyklicznych „KIESZONKOWE”, dająca możliwość zdefiniowania regularnych wpłat zasilających skarbonki.

PROŚBA O PRZELEW” umożliwia szybkie pozyskanie środków finansowych od rodziców w sytuacjach nagłych lub w przypadku dodatkowych wydatków, co niewątpliwie wpływa na poczucie bezpieczeństwa finansowego młodego użytkownika aplikacji.

To, co czyni EBO Mobile Junior niezwykle wartościowym dla rodziców/opiekunów, to fakt, że mogą oni w pełni kontrolować to, co dzieje się na rachunku dziecka. Korzystając z bankowości internetowej EBO eBank Online lub aplikacji EBO Mobile PRO, mają możliwość stałej kontroli nad środkami dostępnymi na koncie, historią operacji oraz blokowaniem lub odblokowaniem określonych funkcji. Dzięki temu, aplikacja EBO Mobile Junior daje poczucie bezpieczeństwa nie tylko nastolatkom ale i rodzicom/opiekunom.

Możliwości i najważniejsze funkcje aplikacji EBO Mobile Junior:

 • samodzielne sparowanie aplikacji mobilnej,
 • przyjazny interfejs dostosowany do wieku,
 • personalizacja wyglądu,
 • podgląd środków dostępnych na rachunku,
 • historia operacji na rachunku,
 • podgląd blokad operacji na rachunku,
 • przelewy tradycyjne,
 • płatności BLIK,
 • przelew na telefon innego użytkownika BLIKa,
 • prośba o zasilenie rachunku określoną kwotą,
 • doładowanie telefonu na kartę,
 • przelewy cykliczne „KIESZONKOWE” o różnych częstotliwościach (tygodniowe/ miesięczne),
 • zakładanie „SKARBONEK” na określone cele z opcją personalizacji nazwy i możliwością ich zamknięcia/rozbicia,
 • kontrola rodzicielska (stan konta, historia transakcji , blokowanie /odblokowanie, zmiana limitów, szybkie zasilenie konta).

Banki zainteresowane usługą prosimy o kontakt:

Anna Gawrońska
+48 532 748 240
a.gawronska@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
+48 728 403 586,
b.skoczylas@i-bs.pl

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Marcin Krzysztoń
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. kom. 604 223 619
e-mail: m.krzyszton@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel. kom. 728 403 586
e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

Anna Gawrońska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 532 748 240
e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

Kamil Rusinek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 880 932 727
e-mail: k.rusinek@i-bs.pl

Joanna Stępień
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 788 679 946
e-mail: j.stepien@i-bs.pl