PI SWIB OGNIVO – raport blokad do STIR

Share on facebook
Share on linkedin

Informujemy, że aplikacja PI SWIB OGNIVO, zgodnie z wytycznymi jakie zostały przez nas zgromadzone została rozbudowana o obsługę - RAPORT BLOKAD DO STIR.

Główny cel modyfikacji: Możliwość raportowania zajęć oraz blokad (komorniczych oraz AOE) danego rachunku poprzez STIR. Raportowanie dotyczy tylko rachunków podmiotów kwalifikowanych.

Założenia:

Proces obsługi:

Po otrzymaniu w PI SWIB OGNIVO komunikatu o potrzebie założenia blokady, użytkownik zakłada blokadę w DefBank, Następnie wraca do komunikatu w PI SWIB OGNIVO,, który spowodował założenie blokady i zaznacza opcję ‚Założenie blokady’. Dodatkowo wybiera/wpisuje rachunek w formacie NRB na którym założył blokadę i zapisuje blokadę do pliku. Użytkownik ma możliwość zaktualizowania kwoty założonej blokady. W przypadku komunikatu o usunięciu blokady lub modyfikacji blokady użytkownik postępuje analogicznie. Ma dostępne opcje "Modyfikacja blokady", "Usunięcie blokady". Użycie ww. opcji powoduje dodanie/modyfikację/usunięcie odpowiednich wpisów w pliku csv z blokadami.

Najnowsze aktualności

Polub nas na FB!

Skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Bartłomiej Skoczylas

e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

tel. kom. 728 403 586

Zapisz się do Newslettera!