I-BS.PL

Zaproszenie na webinar “Sygnalista pod ochroną w teorii i w praktyce”

Firma I-BS.pl serdecznie zaprasza 28 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 na bezpłatny webinar „Sygnalista pod ochroną w teorii i w praktyce”.

W trakcie spotkania o nowych obowiązkach i wyzwaniach dla pracodawców związanych z ochroną sygnalistów opowie mgr Łukasz Doliński z Kancelarii Prawnej Doliński i Wspólnicy, adwokat, specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych.

W drugiej części spotkania Joanna Stępień zaprezentuje aplikację Panel Sygnalisty – poufny, wewnętrzny kanał do zgłaszania naruszeń, który  umożliwia prowadzenie wewnętrznego rejestru zgłoszeń z zachowaniem zasady poufności, a także umożliwia podejmowanie odpowiednich działań następczych.

Spotkanie potrwa ok. 1 godziny.

Formularz rejestracyjny

Webinar "Sygnalista pod ochroną w teorii i w praktyce"

Łukasz Doliński

Pełnił funkcje Inspektora Ochrony Danych Osobowych w wielu placówkach oświatowych. Zarządza 4-osobową kancelarią adwokacką Doliński i Wspólnicy w Stalowej Woli. Specjalizuje się w audytach przeprowadzanych w podmiotach gospodarczych, pomaga wdrażać procedury zapewniające funkcjonowanie firmy zgodnie z przepisami prawa w ujęciu wielopłaszczyznowym. Pełni funkcję doradcy prawnego przy tworzeniu systemu IT do zarządzania zgłoszeniami tzw. sygnalistów w podmiotach gospodarczych. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych oraz uczestniczy w mediacjach i negocjacjach. Jest wykładowcą na Wyższej Szkole Administracji w Bielsku Białej gdzie wykłada przedmiot „Bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych” na kierunku „Administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne”.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Marcin Krzysztoń
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. kom. 604 223 619
e-mail: m.krzyszton@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel. kom. 728 403 586
e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

Anna Gawrońska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 532 748 240
e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

Kamil Rusinek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 880 932 727
e-mail: k.rusinek@i-bs.pl

Joanna Stępień
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 788 679 946
e-mail: j.stepien@i-bs.pl