I-BS.PL

QUANT - Low-code idealne dla każdej firmy

Transformacja cyfrowa dla Twoich Klientów
bez działu IT, bez wysokich kosztów

Twórz procesy, aplikacje, formularze bez pomocy specjalistów z zakresu programowania – bez wysokich kosztów, długiego czasu realizacji – zawsze w idealnym dopasowaniu do Twojej organizacji. 

QUANT to platforma low-code służąca do budowania i wdrażania aplikacji analitycznych oraz systemów biznesowych.

Najwyższy poziom dostępności

Platforma dostępna jest przez przeglądarkę internetową 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Może być użytkowana na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych, a wszystkie zmiany prezentowane są w czasie rzeczywistym.

informacja w czasie rzeczywistym
Szybkość tworzenia aplikacji

Dzięki narzędziom low-code, takim jak drag-and-drop (przeciągnij i upuść), użytkownik nie musi być ekspertem w programowaniu, aby stworzyć działającą aplikację. QUANT pozwala na szybkie tworzenie aplikacji bez potrzeby pisania kodu od zera. Można wykorzystać gotowe komponenty i szablony, aby przyspieszyć proces tworzenia.

Zwiększenie efektywności

Użytkownik może szybko stworzyć aplikację, która spełnia jego potrzeby biznesowe. To pozwala na oszczędność czasu i zasobów, które mogą zostać wykorzystane w innych obszarach działalności firmy.

Wysoka elastyczność

Systemy low-code I-BS.PL jest elastyczny i łatwy do dostosowania do zmieniających się potrzeb biznesowych. QUANT pozwala na modyfikowanie aplikacji w czasie rzeczywistym i dodawanie nowych funkcjonalności, gdy jest to potrzebne.

Wsparcie dla pracy zespołowej

QUANT umożliwia pracę zespołową nad aplikacją, dzięki czemu każdy członek zespołu może mieć wpływ na projekt i jego rozwój. Można przydzielić zadania i role w zespole, aby lepiej zarządzać projektem.

Importowanie danych

QUANT umożliwia import danych kontrahentów, rejestrów, produktów z systemu finansowo - księgowych oraz Excela.

bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Nasza platforma low-code oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę danych i aplikacji przed zagrożeniami. Dzięki temu użytkownik może być pewien, że jego aplikacja jest bezpieczna i chroniona przed atakami.

Użytkownicy i uprawnienia

Nieograniczona liczba użytkowników pracujących w tym samym czasie.​ Szeroki zakres uprawnień użytkowników uwzględnieniem struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa.

QUANT obniża koszty tworzenia aplikacji w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Sam tworzysz aplikację i ją modyfikujesz, dostosowując do indywidualnych potrzeb firmy, czy działu, oszczędzając czas potrzebny na konfigurację oraz wdrożenie.

 

Wprowadzenie zmian w systemie i jego optymalizacja np. ze względu na zmieniające się warunki biznesowe nie wymaga udziału developera i zaangażowania ze strony działu IT. Zmiany są widoczne od razu, a prace nad ich wprowadzeniem nie dezorganizują pracy organizacji.