I-BS.PL

Blog QUANT

Usprawnij pracę Banku na wszystkich płaszczyznach działalności

QUANT to nowoczesne, intuicyjne i skuteczne rozwiązanie, które organizuje pracę we wszystkich obszarach działalności Banku. Umożliwia efektywne prowadzenie procesów związanych z pozyskiwaniem i obsługą klientów, sprzedażą produktów bankowych oraz wewnętrzną administracją Banku. Dzięki QUANT wyposażysz pracowników w informacje, które umożliwią podjęcie szybkiej i właściwej decyzji.

Więcej »
Uwolnij czas i potencjał swoich pracowników, czyli jak usprawnić administrację w firmie

Obszar back office i działania związane z prawidłowym funkcjonowaniem firmy od wewnątrz (obsługa prawna, finansowo-księgowa, HR, IT oraz organizacja pracy biura) jest nieco ignorowany w obliczu innych, większych wyzwań przed jakimi stoi firma. Jednak zaniedbania z obszaru administracyjnego negatywnie wpływają na efektywność firmy i samych pracowników, co może wiązać się ze znacznymi stratami finansowymi i wizerunkowymi.

Więcej »
QUANT – wszechstronna platforma wspierająca zarządzanie biznesem

A gdyby istniało narzędzie do tworzenia i przechowywania ważnych dokumentów? Narzędzie, dzięki któremu można na bieżąco śledzić postępy pracy, usprawnić przepływ informacji pomiędzy współpracownikami bez względu w jakim miejscu w danej chwili się znajdują? Narzędzie, które przygotuje za Ciebie raporty, przeanalizuje dane w poszukiwaniu po to, byś mógł podjąć właściwą decyzję? Narzędzie, które działa tak, jak Ty tego chcesz. Narzędzie, które dostosuje się do Ciebie i Twoich potrzeb a nie na odwrót?

Więcej »

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym

Marcin Krzysztoń
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. kom. 604 223 619
e-mail: m.krzyszton@i-bs.pl

Bartłomiej Skoczylas
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel. kom. 728 403 586
e-mail: b.skoczylas@i-bs.pl

Anna Gawrońska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 532 748 240
e-mail: a.gawronska@i-bs.pl

Kamil Rusinek
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 880 932 727
e-mail: k.rusinek@i-bs.pl

Joanna Stępień
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom. 788 679 946
e-mail: j.stepien@i-bs.pl